Alişan ve eşi Buse Varol bebeklerini kucaklarına aldı

Alişan ve oyuncu Buse Varol geçtiğimiz yıl mayıs ayında nikah masasına oturmuştu. Alişan ve eşi Buse Varol sabırsızlıkla bekledikleri Burak'a kavuştu.

Alişan ve eşi Buse Varol bebeklerini kucaklarına aldı

Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği dünyaya geldi. Doğum, Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirildi. Çift, bebeklerine Burak adını verdi. Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu yaptığı açıklamada, “Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 bin 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” diye bilgi verdi.

SOSYAL MEDYAYA SİTEM ETTİ

Burak bebeğin doğumunun ardından basın mensuplarına açıklama yapan Alişan, “Çok heyecanlıydım. Korkuyordum da. Hep yaşayan arkadaşlarım söylüyordu bam başka bir duygu olduğunu. Çıktığı an gözümden yaşlar geldi. Ağlamamak mümkün mü?” diyerek duygularını dile getirdi. Sosyal medyada yapılan kötü yorumlara da isyan eden ünlü şarkıcı, “Bugün bari saçma sapan yorum yapmayı bıraksınlar. Bir Allah analı babalı büyütsün demek zor değil. Bu kadar çamur, bu kadar kalbi ziftleşmiş insan olamaz ya. Sosyal medya hayatımızın bir parçası evet ama tanımadığınız bir insan hakkında bu kadar kötü yorumlar çok incitici. İnsanların doğumlarında ve ölümlerinde bari insan olun” diyerek sitem etti.


DOĞUMA GİRMEDEN ÖNCE SON PAYLAŞIM

Oyuncu Buse Varol doğuma girmeden önce sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla eşi Alişan’a duygularını ifade etti.

Loading...