Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan yavru ayıyı besledi
Alişan yavru ayıyı besledi
Şarkıcı Alişan geride bıraktığımız gün Çekmeköy'de, içinde 60 türden 450 adet hayvanın ayrıca yeme- içme alanı ve macera parkının bulunduğu bir mekanın açılışında boy gösterdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Nisan 2019 - 08:17

Açılışa katılan şarkıcı Alişan, yavru ayı Silva ile herkese keyifli anlar yaşattı. Köpekten fazlasıyla korkan Alişan ayıdan ilk önce korksa da sonrasında alışıp süt dahi içirdi.

Açılış töreninde konuşan Alişan, “Biz sokaklarda büyüdük. Okuldan geliyordum, direk çantamı bırakıyordum hemen dışarı çıkıyorduk. Gece yarısına kadar dışarıda top oynuyorduk. Şimdiki çocukların bizim gibi çok fazla aktivite yapabileceği yerler yok. Daha büyük siteler var. Siteler için halı sahalar ve basket sahaları var ama burası gibi doğa ile iç içe olabilecekleri yerler yok. Burası gerçekten çok güzel bir yer olmuş. Hayırlı ve uğurlu olsun. Sadece çocuklar için değil, büyükler için de çok güzel yerler var. Çekmeköy artık İstanbul dışında bir yer değil, artık İstanbul’un içi bir yer. Her yere çok yakın. Şişli’den buraya 20 dakikada geldim. Vatandaşlarımız buraya gelsinler, en azından temiz hava için gelsinler” dedi.