Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan’dan çok konuşulacak Muhteşem Yüzyıl yorumu
Alişan’dan çok konuşulacak Muhteşem Yüzyıl yorumu
Yeni şarkısı Uslu Dururum ile sevenleriyle buluşan Alişan Baba Radyo'da Babanın Kızı Ayşe'nin konuğu oldu. Yeni çalışmalarını anlatan Alişan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 14 Nisan 2017 - 10:02

Son yıllarda 14 – 15 şarkılık bir albüm hazırlamanın zorluğundan bahseden Alişan, sonbaharda içinde arabesk, fantezi, sürpriz olarak cover şarkıların da olabileceği albümünü piyasaya çıkaracağının da müjdesini verdi. Alişan Mayıs ayında Çağla Şikel ile birlikte çekimlerine başlayacağı yeni komedi dizisinin de haberini verdi. Yaz sezonunda izleyici ile buluşacak komedi dizisinde yine bir mahalle hikayesi işlenecek.

İNSANLAR ENTRİKALI DİZİ İZLEMEKTEN SIKILDI

Son yıllarda TV ekranlarında olan dizileri eleştiren Alişan “İnsanlar bol entrikalı diziler izlemekten sıkıldı. O kadar uç şeyler yapmaya başladık ki dizilerde bol entrikalı olması için” dedi. Türk gelenek örf ve adetlerinden uzak senaryoların işlendiğini söyleyen Alişan dönem dizilerinin de tarihi yansıtmadığını söyledi. “Koskoca Kanuni Sultan Süleyman’ı haremde yaşayan bir adam gibi gösterdik. Padişahlık dönemi boyunca sefer sefer dolaşmış, at üzerinden inmemiş ve biz bu adamı sadece saray içerisindeymiş gibi gösterdik” diyen Alişan tarihi saptırdığımızdan dert yandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği 6 ay içerisinde evleneceğim sözünün hatırlatılması üzerine Alişan artık söz verirken tarih belirtmeyeceğini, söz verdiği dönemde bir ilişkisinin olduğunu ancak evlilik yoluna giremediğini belirtti.