Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan’dan Demet Akalın’a: Saçma bir gurur ve kızgınlıkla…
Alişan’dan Demet Akalın’a: Saçma bir gurur ve kızgınlıkla…
Şarkıcı Alişan, bir dönem küs olduğu Demet Akalın'ın kızı Hira'nın kendi oğluna sarılmış fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ve dikkat çekici satırlar yazdı.
Magazin 4 Şubat 2020 - 07:37

Alişan oğlu Burak’la, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın birlikte görüldüğü kareyi:

“Allah'ın bize en büyük nimetleri evlatlar…Yarın ilk kez Hira'nın yeni yaşını birlikte kutlayacağız.. Doğduğu an yanında olmam gerekirdi ama ben saçma bir gururla ve kızgınlıkla yanında olamadığım için pişmanım. Oysa ki annen benim çocuğum olduğunda beni mahçup etti. Şimdi sana söz veriyorum. Ne zaman ihtiyacın olursa dayın yanında olucak. Sağlıkla büyü ve İnşallah biz gelin olduğun günleri de hep birlikte görelim. Doğum günün kutlu olsun güzel Hira. Annenle,babanla ve sevdiklerinle nice güzel yaşların olsun” notuyla paylaştı.

DEMET’TEN YANIT GELDİ

Şarkıcı Demet Akalın da bir dönem küs olduğu Alişan’ın paylaştığı satırlar üzerine şu ifadeleri kullandı:

“Canım kardeşim dert ortağım kardeşler arasında olmaz kırgınlık… İnşallalh sağlık versin hepimizin tüm evlatlarımıza sen gerçi büyüteceksin aileyi ben tekte kalayım kanki ya”