Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan’ın gizemli sevgilisi Esra Erol’un kardeşi çıktı
Alişan’ın gizemli sevgilisi Esra Erol’un kardeşi çıktı
Geride bıraktığımız akşam Fenerbahçe-Galatasaray maçı oynanırken instahikaye kısmından yeni sevgilisiyle birlikte çektiği bir selfieyi paylaşan Alişan, hayatındaki kadının yüzünü göstermemeyi tercih etmişti. Ancak Alişan'ın evlilik yolunda olduğu kişinin adı ortaya çıktı.
Magazin 25 Nisan 2017 - 10:56

Cumhurbaşkanına verdiği evlilik sözüne uyması için çok kısa bir zamanı kalan Alişan, geride bıraktığımız günlerde yeni bir sevgilisi olduğunu açıklamıştı. Derbi gecesi birlikte çekilmiş bir selfie paylaşan Alişan “Birlikte ilk derbi” notunu yazdığı ilk karede, sarı saçlı sevgilisinin suratına bilerek gizledi. “Uğurlu geldi” yazılı ikinci fotoğrafta ise sevgilisinin elini tuttuğu görüldü.

alisan-2

ESRA EROL’UN KARDEŞİ

Duymayan Kalmasın’ın haberine göre, Alişan’ın evlilik yolunda olduğu kişinin ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol olduğu ortaya çıktı. Pek fazla ortalarda görünmeyen Eda Erol’u ablası Esra Erol’un Alişan ile tanıştırdığı söyleniyor. Ailelerin yakında tanışacakları da magazin kulislerinde dolaşan iddialardan.

eda-erol
esra-erol-ic