‘Aliya’ dizisi için 24 kilo almıştı

Merhum Alija İzetbegoviç'in hayatını konu alan ve önümüzdeki günlerde TRT'de yayınlanacak "Aliya" dizisinin oyuncularından Berke Üzrek rolü için aldığı 24 kiloyu hızla veriyor.

‘Aliya’ dizisi için 24 kilo almıştı

Projenin çekimlerinin bitmesiyle detox kampına giren oyuncu, bir ayda 7 kilo verdi. Özel bir beslenme programı ile kısa sürede 24 kilo alan oyuncu çekimlerin tamamlanmasıyla hızla kilo vermeye başladı. Günde 2 saat tempolu yürüyüş yapan oyuncu aldığı 24 kiloyu 6 ayda vermeyi hedefliyor.

DOKTOR EŞLİĞİNDE KİLO VERİYOR

Oyuncu Berke Üzrek, Bosna Hersek‘in Cumhurbaşkanı merhum Aliya (Alija) İzetbegoviç’i canlandırıyor. Üzrek, uzun bir hazırlık sürecinden sonra dizinin çekimlerini tamamladı. Dünya tarihinde siyasi açıdan mihenk taşı olan proje seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Cast aşamasında zorlu bir sınav veren Berke Üzrek meslek hayatımın en önemli projesi. Bu proje de Bosna Hersek‘in Cumhurbaşkanını merhum Aliya (Alija) İzetbegoviç’i canlandırıyor olmak benim için gurur verici. Rolüm için 24 kilo aldım şimdi ise doktor eşliğinde hızla veriyorum çok mutluyum ve sağlıklıyım” dedi.

berke-ic-2