Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aliyevlerin Bodrum tatili
Aliyevlerin Bodrum tatili
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyev dün öğle saatlerinde tatil için geldikleri Bodrum’da objektiflere yansıdı…
Mustafa DERYAHAN
Magazin 1 Temmuz 2016 - 00:40

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyev dün öğle saatlerinde tatil için geldikleri Bodrum'da objektiflere yansıdı…

ÜÇ GÜN SONRA DENİZE GİRDİ

Aliyev, geniş güvenlik önlemleri altında geldiği Bodrum Milas Havaalanı'ndan 12 araçlık konvoy ve havadan helikopterle korunarak kalacağı otele geçti. Azerbaycan Cumhurbaşkanı ve eşi, üç gün boyunca sahile inmedi. Dün ilk kez otelin iskelesinde güneşlenen İlham Aliyev,  kısa süre de olsa denize girdi.

33

GENiŞ GÜVENLiK ÖNLEMLERi

İlham Aliyev denize gireceği sırada Sahil Güvenlik denizde, özel korumaları da iskelede önlem aldı. Mihriban Aliyev ise denize girmek yerine bütün gün kitap okuyup dinlenmeyi tercih etti. Azerbaycan Cumhurbaşkanı'nın kısa bir deniz keyfinden sonra şortunu değiştirip kendisinin yıkadığı gözlemlendi.

CUMHURBAŞKANI ŞORTUNU KENDiSi YIKADI

31
Son güncelleme: 09:39 - 01.07.2016