Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Almeda Abazi, ‘Damadın ayağına bastınız mı?’ sorusunu duyunca ilginç bir tepki verdi
Almeda Abazi, ‘Damadın ayağına bastınız mı?’ sorusunu duyunca ilginç bir tepki verdi
Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, 40 gün sonra yurda dönüş yaptı.
Magazin 23 Mart 2017 - 07:31

13 Şubat'ta Los Angelas'ta evlenen oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, önceki akşam Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde görüntülendi. Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla saat 19.00’da İstanbul’a inen ikili, yanlarında 5 büyük valiz ve bir büyük koli getirdi.

valiz

Yol yorgunu oldukları gözlenen çift, gazetecileri kırmayarak soruları yanıtladı. Murat Yıldırım'ın düğününe gelmediği için kırgın oldukları konuşulan Sayışman, söylentileri yalanladı. Murat Yıldırım'la konuştuğunu belirten Sayışman, “Telefonda konuşuyoruz. Adam İstanbul'da çekimde. 14 saat yol sürüyor. Gelse dönse zaten iki günü gider” diyerek dostuna sahip çıktı.

tolgahan-ic

ÇOCUK İÇİN ERKEN

İstanbul'da düğün düşünüp düşünmedikleri sorulan Sayışman, “Çok yoruldum. Diğer memleket Arnavutluk. Orayla alakalı bir şey yapmamız lazım” diye konuştu.

tolgahan-ic-2

Düğünde Tolgahan'ın ayağına basmadığını söyleyen Abazi, “Ben onu bilmiyordum” diyerek kameralar önünde eşinin ayağına bastı. Çift çocuk için ise “Daha onun için erken” dedi.

Son güncelleme: 13:47 - 23.03.2017