Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alp Nevruz kimdir? Alp Nevruz nereli ve kaç yaşında?
Alp Nevruz kimdir? Alp Nevruz nereli ve kaç yaşında?
2 Şubat 1992 yılında dünyaya gelen Alp Nevruz, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Sinan Egemen karakteri ile tanınmış ve popüler olmuştur. Şimdi, Alp Nevruz'u gelin daha yakından tanıyalım...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Ekim 2018 - 08:12

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Elimi Bırakma adlı dizide Cenk Çelen karakterini canlandıran Alp Nevruz hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Alp Nevruz kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

ALP NEVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz, 2 Şubat 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olan Alp Navruz’un bir kız, bir de erkek kardeşi bulunmaktadır. Modellik yapan Alp Navruz; oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Ceberrut sinema filminde rol almış, daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde oynamıştır.

Alp Nevruz son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakterini canlandırmıştır.

Şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Elimi Bırakma adlı dizide Cenk Çelen karakterine hayat veren Alp Nevruz, 1.85 metre boyunda, 80 kilo ve Kova burcudur.

Alp Nevruz Elimi Bırakmaz dizisinde rol arkadaşı Alina Boz ile...

Alp Nevruz Elimi Bırakmaz dizisinde rol arkadaşı Alina Boz ile…

Alp Nevruz’un rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Elimi Bırakma (Cenk) (TV Dizisi)
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen) (TV Dizisi)
2016 – Arkadaşlar İyidir (Berke) (TV Dizisi)
2015 – Ceberrut (Mert) (Sinema Filmi)

Son güncelleme: 08:17 - 29.10.2018