Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Altan Gördüm, genç sevgilisiyle görüntülendi
Altan Gördüm, genç sevgilisiyle görüntülendi
Altan Gördüm, önceki akşam Rumelihisarı'nda bulunan bir balıkçıda genç bir bayan ile yemek yerken objektiflere yansıdı. Mekan içerisinde samimi olan ikilinin keyfi oldukça yerindeydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Nisan 2018 - 09:48

Oyuncu Altan Gördüm önceki akşam Rumelihisarı’nda bulunan bir mekanda esmer bir bayan ile akşam yemeği yediler. Mekan içerisinde oldukça samimi olduğu öğrenilen ikili yemek sonrası Gördüm'ün aracı ile oradan ayrılmak istediler, kaçış için büyük planlar yapan Altan Gördüm'ün patlayan flaşlar ile planları adeta yarım kaldı. Bir anda neye uğradığını şaşıran oyuncu ve genç sevgilisi yüzlerini saklamaya çalışsalarda bunda başarılı olamadılar. 2012 yılında boşandığı eşi Vahide Perçin ile  tekrar evlilik kararı aldığı , hatta Altan Gördüm'ün kızının ısrarları ile Perçin'in evine taşındığı konuşuluyordu. Bu haberler sonrasında Vahide Perçin'in tepkisi ise şimdiden merak konusu oldu. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Altan Gördüm'ün  kendi  adını taşıyan forması ise dikkatlerden kaçmadı.
gordumaltan