Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amanda Yenge’den Tarkan şarkılı Türkiye paylaşımı
Amanda Yenge’den Tarkan şarkılı Türkiye paylaşımı
Yüzü olduğu moda firmasının davetlisi olarak geride bıraktığımız ekim ayında Türkiye'ye gelen Amanda Cerny, Türk takipçilerini heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.
Magazin 9 Aralık 2018 - 11:05

Türk bir sosyal medya kullanıcısı ile girdiği diyalog üzerinden tanınan ve bir anda ülkemizde Amanda Yenge olarak ünlenen sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, geride bıraktığımız ekim ayında yüzü olduğu bir moda firmasının daveti üzerine Türkiye’ye geldi. Burada hayranlarıyla bir araya gelen ve onlarla fotoğraf çektiren Cerny, samimi tavırlarıyla Türk hayranlarının gönlünü bir kez daha kazandı.

TÜRK GAZETELERİNİ PAYLAŞTI

Amanda Cerny, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda ekim ayında yaptığı Türkiye ziyaretine dair çıkan haberlerin olduğu gazeteleri gösterirken görülüyor. Videonun sağ köşesinde Türk bayrağı dikkat çekerken fonda çalan Tarkan şarkısı da Cerny’nin bizleri ne kadar sevdiğinin ve tanıdığının ispatı gibi…