Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amanda ‘Yenge’nin spor şortu olay oldu
Amanda ‘Yenge’nin spor şortu olay oldu
Türkiye'den bir sosyal medya kullanıcısıyla girdiği sohbet üzerinden ülkemizde tanınan bir isim haline gelen oyuncu Amanda Cerny yaptığı paylaşımla yine gündeme geldi.
Magazin 10 Nisan 2018 - 10:23

Sosyal medya hesabından paylaştığı parodi videolarla olduğu kadar etkileyici fiziğiyle de dikkatleri üzerine çeken Amanda Cerny, aynı zamanda dünyanın pek çok yerinden takipçileri olan bir fenomen… Kendisine gelen teklifleri reddetmeyen ve dünyanın pek çok ülkesini de ziyaret eden Cerny’nin son durağı Rusya oldu. Bir etkinliğe katılmak üzere çağırıldığı Rusya’dan takipçilerine fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmeyen Cerny, bir spor salonunda çektirdiği seksi kareyi hesabına yükledi. Fotoğrafta ağırlık kaldırırken görülen Cerny’nin bu iş için tercih ettiği şortsa daha çok iç çamaşırına benzeyince yorumlar da birbiri ardına geldi. 20 milyon takipçisi olan Amanda’nın bu karesi, iki milyona yakın beğeni alırken aralarında Türk takipçilerinde de gelen çok sayıda yorum olduğu görüldü.

amanda-cerny-ic

Son güncelleme: 10:28 - 10.04.2018