Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amber Rose’un paylaşımındaki gizemli kadın
Amber Rose’un paylaşımındaki gizemli kadın
Oyuncu ve model Amber Rose sosyal medya hesabından yeni bir sutyen modeli tanıttı yanındaki gizemli kadın şaşırttı.
Magazin 26 Kasım 2017 - 14:13

Sosyal medya hesaplarından ürün tanıtımı yapan ünlülere son zamanlarda iyice alıştık. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen ünlü isimler hesaplarını bu tarz paylaşımlar yapmak için kullanıyor. 34 yaşındaki model ve oyuncu Amber Rose da geride bıraktığımız Cumartesi günü bu tarz bir paylaşımda bulundu.

amber-rose-2

Göğüsleri destekleyen bir sutyen modelini sosyal medya hesabından tanıtan Rose’un paylaşımlarındaki gizemli kişiyse çok geçmeden günün konusu haline geldi. Muhtemel yardımcısı olan yaşlı bir kadınla ayna karşısına geçen Amber Rose önce sutyeni tanıttı ardından da üzerindeki pahalı kıyafetle nasıl durduğunu gösterdi.

amber-rose-1

Amber tüm görüntüleri paylaşırken kullandığı telefonsa yaşlı bir kadının elindeydi.

amber-rose-4

Bu durumu görüntülerden fark eden hayranlarından bazıları reklam için bu yaşta bir kadını neden yorduğu konusunda Rose’u eleştirirken, bazıları da kadının akrabası olabileceğinden hareket ederek ‘Ünlü de olsan insan bu yaştaki akrabasından böyle bir istekte bulunmamalı’ şeklinde eleştiriler getirdi.

amber-rose-3