Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amine Gülşe açıkladı: “Mesut’tan sürpriz bekliyorum”
Amine Gülşe açıkladı: “Mesut’tan sürpriz bekliyorum”
Mesut Özil'in sevgilisi eski Türkiye güzellerinden Amine Gülşe'nin katıldığı 'Hadi Be Oğlum' filminin galasında "Sevgililer Günü'nde Mesut'tan sürpriz bekliyorum" açıklaması yapınca, akıllara "Evleniyorlar mı?" sorusunu getirdi.
Magazin 14 Şubat 2018 - 21:04

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile yaşadığı aşkla gündemde olan Amine Gülşe, Hadi Be Oğlum filminin gala gecesine katılan isimlerdendi. Sevgilisi Özil'in İngiltere’de bulunmasının ilişkilerinde sorun teşkil etmediğini söyleyen Gülşe, “Buralarda olmasını çok istedim benim işim Türkiye’de onunki orada. Yine de birbirimizi ihmal etmiyoruz” dedi.
“EKRANDA ÖPÜŞMEYİ SEVMİYORUM”
Sevgililer Günü’nü Antalya'da geçireceğini söyleyen Gülşe, “Mesut’tan sürpriz bekliyorum, hediyesini aldım. Antalya'dan göndereceğim” dedi. Projelerinde öpüşme krizi yaşadığı haberleri sorulan güzel oyuncu, “Ben öpüşme sahnelerini sevmiyorum ama işimiz gereği senaryo gelince yapmak zorunda oluyoruz. Mesut bana anlayış gösteriyor” diye yanıtladı.

amine-gulse-4_4_3_1518620603