Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amine Gülşe kimdir? Kaç yaşında? Mesut Özil ile düğünü gündeme damga vurdu
Amine Gülşe kimdir? Kaç yaşında? Mesut Özil ile düğünü gündeme damga vurdu
Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftinin düğünü gündeme bomba gibi düştü. Yıllardır birlikteliklerini sürdürdükleri ilişkilerini görkemli bir düğünle taçlandıran çift aşkları dolu dizgin devam ediyor. Magazin basınında sıkça kendisine yer bulmasına rağmen “Amine Gülşe kimdir” merak ediliyor.
Magazin 8 Haziran 2019 - 19:55

Arsenal'in Türk asıllı Alman oyuncusu Mesut Özil ile evlenen Amine Gülşe magazin basının ilgi gösterdiği çiftlerin arasında yer alıyor. İlişkileri ile gündemden düşmeyen Mesut Özil Amine Gülşe aşkları dolu dizgin devam ediyor. Peki, Amine Gülşe kimdir? Kaç yaşında, nereli?

AMİNE GÜLŞE KİMDİR?

Türk kökenli İsveç vatandaşı olan oyuncu ve manken 26 yaşındaki Amine Gülşe, 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi olup uluslararası arenada ülkemizi temsil etti. Kariyerine modellikle başlayan Amine Gülşe, Tolgahan Sayışman, Şafak Pekdemir ve Ayşegül Günay'ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinde başrollerden birini canlandırdı. Fakat Amine Gülşe’nin adını geniş şekilde duyuran Mesut Özil ile yaşadığı aşk oldu. Zaman buldukça Londra’da yaşayan Mesut Özil’in yanına giden güzel oyuncu Mesut’a aşkını her fırsatta dile getiriyor.

4 DİL BİLİYOR

Uzun yıllar Türkiye dışında yaşamasına rağmen Türkçe düzgün Türkçe diksiyonu ile dikkat çeken Amine Gülşe, iyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabiliyor. 1.78 boyunda ve 55 kilo olan Amine Gülşe, 90-62-92 vücut ölçülerine sahip.

AMİNE GÜLŞE İNSTAGRAM

İNSTAGRAM’DA 1 MİLYONDAN FAZLA TAKİPÇİ

Sosyal medyada oldukça aktif olan Amine Gülşe hem Twitter, hem de İnstagram kullanıyor. Twitter’i sık kullanamayan güzel manken, İnstagram’da ise oldukça aktif olduğu gözleniyor. İnstagram’da 1.9 milyon takipçisi bulunan Amine Gülşe’nin fotoğrafları beğeni topluyor.