Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Andrey Polyanin kimdir? Rus asıllı Türk vatandaşı kaç yaşında ve evli mi çocuğu var mı?
Andrey Polyanin kimdir? Rus asıllı Türk vatandaşı kaç yaşında ve evli mi çocuğu var mı?
Andrey Polyanin kimdir? Andrey Polyanin kaç yaşında eşi ve çocukları var mı? soruları bugünlerde sık sorulan soruların başında geliyor. 2010 yılında Türk vatandaşlığına geçen Polyanin hangi dizi ve film projelerinde rol aldı? askerlikle ilgili neler söyledi? İşte ayrıntılar...
Magazin 19 Şubat 2018 - 09:48

Dizi ve film projelerinde yer alan Rus asllı Türk vatandaşı Andrey Polyanin kimdir? Polyanin hangi dizi ve filmlerde yer aldı? Evli mi? Kaç çcuğu var? soruları araştırılmaya başladı. İşte Andrey Polyanin ahakkında bilmedikleriniz…

“Elin Oğlu” programıyla yıldızı parlayan Rus oyuncu Andrey Polyanin'in, Türk vatandaşlığına geçtiği ve 2010 yılında İstanbul'da askerlik yaptığı belirlendi. Aslen Rus olan Andrey Polyanin, çok küçük yaşlarda Türkiye'ye geldi ve uzun süre burada yaşadı. Annesi ve babası Rusya'da çalışıp emekli olduktan sonra sıcak memleket için İstanbul'a geldi.

andreystan2

MODELLİK KARİYERİ DE VAR!

Türkiye'de modellik yapmakta olan Andrey Polyanin, burada tekstil alanında kendi işini yaptı. Yakışıklılığıyla birçok kızın sevgilisi olan Andrey Polyanin, 2014 yılında ‘' Kırımlı ‘' ismindeki sinema filminde Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Gülçin Santırcıoğlu, Baki Davrak, Bülent Alkış ile rol aldı ve burada yüzbaşı rolünde oynadı.

ASKERLİĞİNİ NEREDE YAPTI?

Vatani görevini 66. Mekanize Piyade Tugayı Barış Gücü Komutanlığı'nda tamamlayan Polyanin, “Türkiye benim ikinci vatanım. Gerekirse hiç düşünmeden cepheye de gider, Mehmetçikle omuz omuza savaşırım” diyor.

Türkiye serüveni ailesinin emeklilikten sonra Antalya'ya yerleşmesiyle başlayan Andrey Polyanin “Kalk Gidelim” dizisi ve “Kırımlı” filminde rol almıştı.

ANDREY POLYANİN STAN KİMDİR?

24 Ekim 1986 tarihinde Rusya’da dünyaya gelmiştir. Andrey Polyanin Stan, ailesi emekli olduktan sonra sıcak bir ülkeye yerleşmek istemiş ve Türkiye’de İstanbul’a göç etmişlerdir. İstanbul’da tekstil ile uğraşmaya başladıktan sonra modellik yapmaya başlamıştır.

Aslen Rus olan Andrey Polyanin, çok küçük yaşlarda Türkiye'ye geldi ve uzun süre burada yaşadı. Annesi ve babası Rusya'da çalışıp emekli olduktan sonra sıcak memleket için İstanbul'a geldi. Türkiye'de modellik yapmakta olan Andrey Polyanin, burada tekstil alanında kendi işini yaptı.

Yakışıklılığıyla birçok kızın sevgilisi olan Andrey Polyanin, 2014 yılında ‘' Kırımlı ‘' ismindeki sinema filminde Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Gülçin Santırcıoğlu, Baki Davrak, Bülent Alkış ile rol aldı ve burada yüzbaşı rolünde oynadı.

andreystan1

STAN PROJELERİ

Şahika Tekand’dan oyunculuk eğitimi alan Andrey Polyanin Stan’ın ilk projesi 2014 yılında yayınlanan “Kırımlı” isimli filimde yüzbaşı karakterini canlandırmıştır. Fakat Andrey Polyanin Stan’ın tanınmasına vesile olan ilk deneyimi 2015 yılında yayınlanan “Elin Oğlu” isimli program olmuştur. Sinan Çalışkanoğlu ve Ömür Varol’un beraber sunduğu programda 11 faklı ülkeden gelen konuklardan biri olmuş ve gündemdeki konulara mizahi yaklaşımlarda bulunmuşlardır.

Ayrıca 2015 yılında Mercedes-Benz Fashion’da podyuma çıkarak Les Benjamin’in koleksiyonunu sergilemiştir.

KALK GİDELİM’İN VELİ’SİYDİ…

2017 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizinin kadrosuna dahil olarak ilk kez bir dizide yer almıştır. “Kalk Gidelim” dizisinde Duru karakterini canlandıran Ece Aydemir’in yurt dışında büyümüş sevgilisi Veli Demir karakterini canlandırmaktadır.

Kalk gidelim dizisinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Kerem Kupacı, Fusun Kostak gibi tecrübeli oyuncular ile Onur Seyit Yaran ve Ece Aydemir gibi genç yetenekler yer almıştı.