Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Angelina Jolie, Brad Pitt’ten boşandıktan sonra samimi itiraflarda bulundu
Angelina Jolie, Brad Pitt’ten boşandıktan sonra samimi itiraflarda bulundu
Oskar ödüllü aktris Angelina Jolie verdiği bir röportajda, eşi Brad Pitt ile ayrıldıktan sonraki dönemi anlattı. Angelina, çocuklarından gizli banyoda ağladığını ilk kez itiraf etti.
Magazin 27 Temmuz 2017 - 11:02

Angelina Jolie, ABD'de bir moda dergisine röportaj verdi. Jolie, aktör Brad Pitt ile boşanmasının perde arkasıyla ilgili daha önce hiç açıklamadığı itiraflarda bulundu.
Angelina Jolie ve  Brad Pitt , geçen Eylül ayında boşandı. Ayrılıkların üzerinden 10 ay geçmesinin ardından Jolie, ayrılığını ayrılığın ayrıntılarını ilk kez açıkladı. 42 yaşındaki güzel oyuncu, ikilinin arasındaki ilişkinin 2016 yazında, ‘First They Killed My Father”ın Cambodia’daki çekimlerindeyken, zayıfladığını söyleyerek “Bu benim için hayatımın en zor zamanıydı, sadece havadan sudan şeyler konuşmak için bir araya gelen insanlar gibiydik.” dedi.

ANGELİNA JOLİE: ÇOCUKLARIMDAN GİZLİ BANYODA AĞLADIM
Jolie sözlerine “Böyle durumlarda çocukların gözleri önünde değilde duşta ağlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Siz emin olmasanız bile onların her şeyin iyi olacağını düşünmeleri çok mühim.” açıklamasında bulundu.