Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Angry Birds filminin konusu nedir? Öfkeli kuşlar bu kez filmi ile karşımızda…
Angry Birds filminin konusu nedir? Öfkeli kuşlar bu kez filmi ile karşımızda…
Sevilen oyundan sinema filmine uyarlanan Angry Birds bu akşam televizyonda seyirciler karşısına çıkacak. Uçamayan kuşların yumurtaları domuzlar tarafından çalınınca olaylar gelişir. Peki Angry Birds filmi konusu nedir?
Magazin 7 Haziran 2019 - 18:18

Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adaya domuzların gelmesi ile bir anda her şey değişir. Angry Birds filmi çok sevilen oyundan uyarlanarak beyaz perdeye aktarıldı. Peki Angry Birds filmi konusu ne?

ANGRY BİRDS KONUSU

Öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red’den yardım talep ederler. Red’in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur. İçindeki öfkeyi serbest bırakarak.

Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!