Sözcü Plus Giriş

Anne 15. son bölüm izle: Zeynep ile Turna’nın ağlatan buluşması!

Anne 15. son bölüm dün akşam izleyicilerle ile buluştu. Anne dizisi hayranları tarafından heyecanla izlenen son bölümde Zeynep ile Turna'nın durumları merak ediliyordu. Cahide Güneş, Zeynep'i kurtarmak için Şule ile pazarlık yaparken bir yandan da kızına Turna'yı unutturmak için bazı oyunlar oynamaktadır. Turna ise Zeynep'in hasretine daha fazla dayanamayarak yurttan kaçar ve Gönül Hanım'ın yanına kaçar. Zeynep ise beklemediği anda karşısında Turna'yı görünce şok olur. Turna ile Zeynep'in büyük buluşması Anne son bölümü izleyenleri gözyaşları içinde bıraktı. İşte Anne 15. son bölüm tamamı ve bölüm özeti...

Güncellenme: 09:52, 15/02/2017
Anne 15. son bölüm izle: Zeynep ile Turna’nın ağlatan buluşması!

Anne 15. son bölümü izleyenleri yine ağlatmayı başardı. Merakla izlenen Anne son bölümde Şule’nin karakolda sorgusu devam ederken Zeynep’in annesi, gazeteci Ali ile birlikte Turna’nın videosunu çekerek Zeynep’i kandırmaya çalışıyorlar. Anne 15. bölümde Cahide Güneş, Ali ile birlikte yaptıkları plan ile Turna’nın yetimhanede mutlu olduğunu göstererek Zeynep’ten onu unutmasını isterler. Fakat Turna bu oyuna daha fazla dayanamaz ve önce Beykoz’daki evlerine gider. Zeynep’i orada bulamayan Turna, bir dizi tehlikeli yolculuktan sonra Gönül Hanım’ın işyerine gelir ve Zeynep’le süpriz bir biçimde karşılaşır. Anne son bölümde Turna, Zeynep’e oraya kadar nasıl geldiğini ve neler yaptığını anlatırken Zeynep ise başına birşey gelmesinde korktuğu için Turna’nın bu yaptığını onaylamamaktadır. İşte Anne 15. son bölümde Zeynep ile Turna’nın gözyaşları içindeki buluşma anı…


Anne 15. son bölüm tamamını izlemek için tıklayınız

ANNE 15. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep hapisteyken Turna onu ziyarete gelmiş, küçük çaplı bir kriz yaşanmıştır. Hapishaneye gelen komiser Sinan Turna'yla konuşmuş, başına gelenleri bir de kendisine anlatmasını istemiştir. Turna'nın ağzından Şule'nin onu çöpe attığını duyunca Şule'yi de sorguya alır ve ifadesini çelişkili bulduğundan Turna'nın koruma altına alınıp çocuk esirgeme kuruma yollanmasına karar verir.

Cahide kızının özgürlüğüne kavuşabilmesi için her şeyi yapmaya kararlıdır. Önce Cengiz'le konuşup Şule'den şikayetini geri çekmesini ister, sonra da içi yana yana Turna'yı gizlice yetimhanede ziyaret eder.

Zeynep'in mahkeme günü büyük gündür. Herkesin yüreği ağzındadır. Acaba karar ne olacak, Zeynep özgürlüğüne mi kavuşacak yoksa çocuk kaçırma suçundan ağır bir ceza mı alacaktır?

Cahide'yle anlaşıp şikayetini geri çekmesi için kendisine baskı yapan Cengiz'e, Şule bir şart ileri sürer. Acaba Cengiz bu şartı kabul edecek midir? Gönül'ün ise hastalığı ilerlemiştir ancak tedaviyi reddetmektedir. Cahide bunu öğrenir ve kendisi için çok zor olsa da bunu Zeynep'e söyler. Zeynep yıllardır öfke duyduğu Gönül'ü bu kararından vazgeçirebilecek midir?

Turna yetimhanede yaşıtlarıyla birlikte olduğu için mutlu görünmektedir, ancak aklı fikri Zeynep'tedir. Onun hapishaneden çıktığını öğrenince kendince bir plan yapacak ve bu plan herkesi şaşkınlığa sürükleyecektir.