Sözcü Plus Giriş

Anne 15. yeni bölüm fragmanı izle: Polisten Turna’ya kritik soru “Zeynep senin neyin oluyor?”

Anne 15. yeni bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Anne geçen bölümde çocuk kaçırma suçundan hapiste ızdırap içinde kıvranırken Turna ise karakolda Komiser Sinan tarafından korumaya alınmıştır. Komiser Sinan, Turna'ya Zeynep ile ilgili ciddi bir soru sorar. Komiser Sinan'ın "Zeynep Güneş senin neyin oluyor?" sorusuna Turna'nın verdiği cevap yine herkesi şaşırttı. İşte Anne 15. yeni bölüm fragmanı...

null
Güncellenme: 08:01, 10/02/2017
Anne 15. yeni bölüm fragmanı izle: Polisten Turna’ya kritik soru “Zeynep senin neyin oluyor?”

Anne 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin merakla takip edilen ve izlenen Anne dizisi geçtiğimiz bölümde Şule’nin “kızımı kaçırdı” diye polise ihbar etmesinden sonra Zeynep tutuklanmıştı. Turna’nın gözyaşları arasında polis arabasına bindirilen Zeynep çaresizlik içinde kıvranıyor ama elinde birşey gelmiyordu. Anne 15. yeni bölümde Şule, Cengiz’ten beklenmedik bir şekilde evlilik teklifi alır. Fakat diğer yanda Turna, polis karakolunda tek başınadır. Komiser Sinan, Turna’ya kritik bir soru sorur ve aldığı cevap ile şaşırır. Turna, kendisine sorulan Zeynep Güneş senin neyin oluyor sorusuna “Annem” diyerek cevaplar. İşte Anne 15. yeni bölüm fragmanı…

ANNE DİZİSİ GEÇEN BÖLÜMDE NELER OLDU?
Turna ve Zeynep'in kaderini ne değiştirecek? Zeynep çocuk kaçırma suçundan karakoldadır. Tutukluluk kararının çıkıp çıkmamasını beklerken aklı hep Turna'dadır. Karakolda, bir başka odada Turna'nın aklında da Zeynep vardır. Annesiyle görüştürüleceğini öğrendiği an havalara uçar ama karşılaştığı kişi Şule olur.

Şule, Necmi'nin elinden kaçmayı başarmasına başarmıştır ama Turna'yla bir başına sokakta kalınca, hele Cengiz tarafından okkalı bir küfürle reddedilince, Necmi'nin kapısına dönmek zorunda kalır.

Zeynep'in tutukluluğu kesinleşir ve bu herkesten çok Gönül'ü kahreder; ne de olsa yarı ömrünü hapiste geçirmiş biridir ve demir parmaklıklar ardında en son görmek istediği insan biricik kızıdır.

Komiser Sinan için Zeynep, iflah olmaz, saplantılı, takıntılı bir kadındır. Zeynep'in direnci ve dikbaşlılığı olmasa onu bir ruh hastası olarak yaftalayıp kafasındaki dosyayı kapatacaktır. Ama şimdi kendisine bile açıklayamadığı bir nedenle aklı Zeynep'tedir.

Şule başka bir cehenemin içine düşmüştür, Necmi'nin her isteğini karşılamak zorundadır artık. Eline fırsat geçse Necmi'yi gözünü kırpmadan öldürecek haldedir ama yardım isteyebileceği tek kişi de yine Necmi'dir. Emniyet'in Çocuk Birimi Turna'nın hayat koşullarını kontrol etmek için Şule'nin peşindedir çünkü.

Cahide bütün gücüyle kızı Zeynep'i hapisten çıkarmanın peşindedir ve ne yazık ki diğer kızları kendisine destek olabilecek durumda değildir. Duru, Turna'yı tekrar kaçırmayı ağzına alabilecek kadar delidir, Gamze ise Mert'le yaşadığı çalkantılı ayrılık ve bebeğini kaybetmiş olmaktan bedbaht durumdadır. Cahide'nin şu an için tek isteği, Zeynep'in tutuksuz yargılanmasını sağlamaktır. Ama her şey pamuk ipliğine bağlıdır.

Şule'nin içinde bulunduğu cehennemi Turna kat be kat yaşamaktadır. Onu hayata bağlayan tek şey annesi Zeynep'e kavuşacağı gündür.

Gönül, hapishanenin açık görüşüne gidip Zeynep'le konuşabilmenin heyecanı içindeyken kendisine hiç beklemediği bir telefon gelir. Telefondaki bu karşı konulamaz istek Hem Turna'nın hem de Zeynep'in kaderini değiştirecektir.