Anne 16. son bölüm izle: Zeynep’ten Turna’yı kurtarmak için Şule’nin evine gidiyor!

Anne 16. son bölüm dün akşam Star TV'de hayranları ile buluştu. Merakla izlenen Anne son bölümde Zeynep, Turna'yı geri alabilmek için planlar yapıyor. Bu yüzden Şule'nin evine giden Zeynep, Turna'nın içeride hasta olarak yattığının da farkında değildir. Şule'ye istediği parayı vereceğini söyleyen Zeynep, bu sırada aralarındaki konuşmayı kanıt olarak kayıt etmektedir. Bu sırada Cengiz, rakamın 3 katına çıktığını söyler fakat Zeynep onu da kabul eder. Sinan Komiser'e bu kaydı dinletmek için karakola giden Zeynep'i acı bir gerçek bekler. Zeynep, Anne son bölümde Gönül Aslan'ın dosyasını görür ve annesi hakkındaki gerçekleri öğrenir. Anne 16. son bölümün tamamını haberimizden izleyebilirsiniz.

Anne 16. son bölüm izle: Zeynep’ten Turna’yı kurtarmak için Şule’nin evine gidiyor!

Anne 16. son bölümü dün akşam Star TV’de ekranlara geldi. Her salı günü yayınlanan ve her geçen gün izleyicisi artan Anne dizisi son bölümde Turna ile Zeynep’in dramı devam ediyor. Japon “Mother” dizisinden uyarlanan Anne dizisi başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri ile Melek’i başarıyla canlandıran küçük oyuncu Beren Gökyıldız yer alıyor. Şule’nin evine giden Zeynep, istedikleri 100 bin lirayı vereceklerini söylüyor. Fakat Cengiz’de Turna için istedikleri parayı yüzbin liradan 300 bin liraya çıkardığını söylüyor. Zeynep bunu kabul ediyor. Zeynep, daha sonra Komiser Sinan’ın yanına giderek aralarında geçen konuşmayı kaydettiğini söyler ve ona da dinletir. Zeynep, bu durumda Turna’yı alabileceğini sanar. Sinan komiser, bu kadar kolay olmayacağını söyler ve bir süre Zeynep’i odasında tek başına bırakır. Zeynep, Gönül Aslan adında dosyayı görünce merakla bakar ve babasını öldürdüğü gerçeğini öğrenir. Anne 16. son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler bölümün tamamını aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirler.

Anne 16. Son Bölüm İzle (21 Şubat Salı Star TV)

 

ANNE 16. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Turna ve Zeynep bir arada kalmayı başarabilecek mi?

Yurttan kaçan Turna, Zeynep'i Gönül'ün yanında bulur. Tam kaybettiğini düşündüğü anda bir kez daha Turna'yı karşısında gören Zeynep şaşkınlığı ve mutluluğu birlikte yaşar. Kızına yaklaşması bile yasakken şimdi ona sarılabilmektedir. Ancak Turna'nın yetimhaneden kaçtığı çabuk duyulur.

Komiser Sinan, Turna'nın Zeynep'le birlikte olduğunu tahmin etmekte zorlanmaz. Görevi gereği Turna'yı yetimhaneye geri götürmek isteyecektir. Zeynep ve Turna'nın en büyük korkusu olan ayrılık, ikilinin kapısını bir kez daha çalacak gibi görünür.

Zeynep'in özgürlüğü tehlike altında

Cahide, Turna'nın Zeynep'le birlikte olduğunu öğrenince çılgına döner. Bin bir zorlukla hapisten kurtarmayı başardığı kızının Turna ile tekrar görünmesi her şeyi mahvedebilecek bir durumdur. Üstelik yakalandığı takdirde Cahide'nin bir kez daha kızını hapisten kurtarması mümkün olmayacaktır.

Diğer taraftan Cahide Zeynep'e karşı müthiş bir vicdan azabı duyar. Onu kurtarmak için Cengiz ve Şule'yle pazarlığa girdiğini henüz Zeynep bilmemektedir.

Şule'nin mutluluk hayalleri suya düşüyor

Ani bir kararla evlenen Şule ve Cengiz için her şey çok güzel görünür. Cengiz Cahide'den aldığı paralarla, Şule ise mutlu bir yuva kurma hayaliyle son derece keyiflidir. Bundan sonra evinin kadını, çocuğunun anası olarak yaşamak ister. Bir an önce Turna'yı yetimhaneden almak niyetindedir. Nitekim Cahide'nin Turna ile ilgil verdiği sözler Şule'nin kendinden emin davranmasına yol açar.

Ancak işler düşünüldüğü gibi gelişmeyecektir. Şule'nin mutlu yuva hayali kısa sürede kabusa dönüşür. Bu kabus Şule kadar Turna'nın da kaderi olacaktır.

Gerçekler açığa çıkıyor

Zeynep Anne, sonunda Zeynep'in kendi torunu olduğunu öğrenir. Yıllardır içinde sakladığı gerçekleri ona anlatmak ister. Ancak bu gerçekler Gönül'ün bir kez daha kızını kaybetmesine neden olabilecek kadar ağırdır.

Turna için her fedakarlığı yapmaya hazır olan Zeynep çok tehlikeli bir karar alarak hızla harekete geçer. Ancak bu karar kimsenin tahmin etmeyeceği yeni durumların da habercisi olacaktır.

Yayın Günü: 21 Şubat Salı
Yayın Saati: 20.00

ANNE 16. BÖLÜM 1. FRAGMANI


ANNE DİZİSİ GENEL KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek'in okulunda işe başlar ve yolları kesişir.
Melek'in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz'e bağımlılığı yüzünden, onun Melek'e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek'in durumu Zeynep'in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır.
Öte yandan Zeynep, İstanbul'dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır.
Melek'e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir. Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün başına geleceklerden habersizdir.
Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır.
Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar. Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

Yapım: MEDYapım – MF Yapım
Yönetmen: Merve Girgin Aytekin
Senaryo: Berfu Ergenekon

Oyuncu Kadrosu:
Zeynep Güneş: Cansu Dere
Melek Akçay: Beren Gökyıldız
Gönül Aslan: Vahide Perçin
Cahide Güneş: Gülenay Kalkan
Şule Akçay: Gonca Vuslateri
Cengiz Yıldız: Berkay Ateş
Ali Arhan: Can Nergis
Gamze Güneş: Alize Gördüm
Duru Güneş: Ahsen Eroğlu

Loading...