Anne 20. son bölüm izle: Zeynep’ten Turna’ya acı veda!

Anne 20. son bölüm dün akşam izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Star TV'de her salı günü yayınlanan ve başrolünde Cansu Dere'nin oynadığı Anne dizisi son bölümde Zeynep'in durumu merak ediliyordu. Merakla izlenen dizinin geçen bölümünde Turna'yı kurtarmak için giderken kaza geçiren Zeynep çok riskli bir ameliyata girer. Bu riskleri bilen Zeynep, kendisini ziyarete gelen Turna'ya da onu terkettiğini söyler. Anne son bölümde ameliyattan çıkan Zeynep komaya girer. Peki Zeynep komadan uyanabilecek mi? Anne 20. son bölümü tamamını haberimizden izleyebilirsiniz.

Anne 20. son bölüm izle: Zeynep’ten Turna’ya acı veda!

Anne 20. son bölüm Star TV’de dün akşam hayranları ile buluştu. Anne dizisi geçen bölümde Zeynep, Cengiz’in elinden Turna’yı kurtarmak için giderken yolda trafik kazası geçirmiş ve ağır yaralanmıştı. Kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan Zeynep için doktor pek ümit verici konuşmaz. Yoğun bakıma alınan Zeynep’in komada olduğu ve belki bir daha uyanamayacağı bile söylenmektedir. Anne son bölümde bu haber başta Gönül anne olmak üzere hastanede bekleyen herkesi adeta yıkar. Anne 20. bölümde ameliyatın risklerini bilen Zeynep, ziyarete gelen Turna’ya yalan söyler ve onu terketttiğini söyler. Bunun üzerine Şule ile Melek evlerine geri dönme planları yaparlar fakat bir anda Cengiz’i karşılarında görmeleri ile şok olurlar. Peki Zeynep komadan çıkabilecek mi? Anne 20. son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak tamamını seyredebilirler.

Anne 20. Son Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

 

ANNE 20. SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep Turna'yı kurtarmaya giderken çok ciddi bir trafik kazası geçirir. Hastaneye götürülürken, yolda kalbi duracak kadar ağır yaralanmıştır. Ölüm ve yaşam arasındaki ince bir çizgide gidip gelir. Doktorlar onu hayata döndürmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu süreçte doktorlardan gelen açıklamalar kaygıları daha da artırır. Çünkü Zeynep yaşasa dahi eski sağlığına kavuşabilmesi mümkün görünmemektedir.

Cengiz'in dondurucuya kilitlediği Turna da Zeynep gibi ölüme direnir. Şule, Turna'yı dondurucudan çıkartmayı başarır fakat geç kalmıştır. Küçük kız Şule'nin kucağında hareketsiz yatarken Şule sinir krizleri geçirir. Bu arada başına aldığı darbeyle etkisiz hale gelen Cengiz bir anda ortadan kaybolur. Kafa karıştıran bu durum Cengiz'den gelebilecek kötü hamlelerin hala bitmediğine işaret eder.

Zeynep'in kaza geçirdiğini öğrenenler hastaneye koşar. Maalesef beklemekten başka hiçbir şey ellerinden gelmeyecektir. Fakat herkesi bir araya toplayan bu felaket gizli kalmış bazı şeylerin de gün yüzüne çıkmasına vesile olur. Kimin kalbinin kimin için attığı artık dile gelmeye başlar. Duru'nun Ali'ye, Ali'nin Zeynep'e duyduğu aşk gibi…

Bu süreçte kazaya kendisinin sebep olduğunu düşünen Sinan mahvolur. Yaşadığı vicdan azabının etkisiyle bambaşka bir adama dönüşür. Artık her daim kontrollü ve hesaplı hareket eden biri olmaktan çok uzaktır. Bu haliyle herkesi şaşırtacak şeyler yapar. Zeynep'e duyduğu aşkı ilan etmesi de bunlardan biridir.

Her son bir başlangıç ve her başlangıç bir son getirir. Zeynep ve Turna bir arada olmak için verdikleri savaşı acı bir sonla kaybetmiş görünürler. Ancak her şeye rağmen hayat birilerine yeni kapılar açmaya devam edecektir.

 

Loading...