Anne 21. yeni bölümünde Zeynep,Turna’nın yaşadığını öğrenebilecek mi?

Anne dizisi 21. yeni bölüm bu akşam Star TV'de. Hayranları tarafından heyecanla izlenen yeni bölüm fragmanında Zeynep, herşeyden habersiz Turna'nın yokluğunda Sinan ile hayatına devam ederken aynı zamanda evlat edinme girişimlerine başlar. Anne 21. bölümde Gönül Anne, Turna'nın yaşadığını öğrenir ve en kısa zamanda Zeynep'e söylemek ister fakat Cahide Hanım buna engel olur. Peki Zeynep, kendisinden saklananan gerçekleri öğrenebilecek mi? Turna'nın yaşadığını Gönül anne, Zeynep'e söyleyecek mi? Anne 21. yeni bölüm 2. fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Anne 21. yeni bölümünde Zeynep,Turna’nın yaşadığını öğrenebilecek mi?

Anne 21. yeni bölümü bu akşam Star TV ekranlarına geliyor. Cansu Dere’nin başrollerini Vahide Perçin, Beren Gökyıldız ile paylaştığı Anne dizisi geçen bölümde Zeynep, komadan çıkabilecek mi merak ediliyordu. Anne yeni bölüm, son bölümden 18 ay sonraki zamandan başlıyor. Zeynep, komadan çıkmış fakat kendisine Turna’nın öldüğü söylenmiştir. Hatta yapılan sahte mezarı ziyaret eden Zeynep, Turna’nın olmadığı bir dünyada kendi hayatına devam etme kararı almıştır. Anne 21. bölümde Zeynep ile Sinan evlat edinmeye karar vermişlerdir. Bu sırada Gönül anne ise Turna’nın yaşadığını öğrenmiştir. Tam Zeynep’e söylecek iken Cahide Hanım’ın gelmesiyle yarım kaldı. Peki Gönül, Zeynep’e söyleyecek mi yoksa Cahide Hanım’ın dediği gibi gizli mi tutacak? Anne 21. bölümü online izlemek isteyenler yayın saatinde aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.İşte Anne 21. yeni bölüm fragmanları ve bölüm özeti…

Anne 21. Yeni Bölüm İzle (28 Mart Salı Star TV 20.00)

 

ANNE 21. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Turna ile Zeynep birbirlerinden uzak, yaşama tutunmaya çalışıyor. Zeynep’in geçirdiği trafik kazasının ardından 18 ay geçmiştir. Bu Zeynep’in ve çevresindeki herkesin hayatında çok ciddi değişikliklere yol açabilecek kadar uzun bir süredir.

Zeynep kazadan sonra girdiği komadan uyandığında, Turna'nın bir kazada öldüğü haberini almıştır. Bu haberle sarsılan Zeynep önce yaralarını sarmayı, sonra da hayatına devam etmeyi öğrenmiştir. Gerek komada gerek arkasından gelen zor dönemde onu bir an bile yalnız bırakmayan Sinan'la evlenmiş ve Ali’nin çalıştığı gazetede işe başlamış, hatta orada önemli bir konuma getirilmiştir.

Turna kardeşi Ahmet ile yeni sorumluluklar üstleniyor. Zeynep’in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul’un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep'in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna’nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet’in varlığıdır. Zeynep Turna'dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır.
Ahmet’in doğması Şule ve Cengiz’i pek etkilememiştir. Onlar halen iki çocuğa da annelik babalık yapmaktan uzak, pavyon köşelerinde perişan hayatlarına aynen devam ederler. Ancak o alemlerde de işler değişmekte, şartlar Şule’yi önemli bir yol ayrımına doğru sürüklemektedir.

Gönül gerçekleri Zeynep ile paylaşacak mı? Zeynep ve Turna’nın birbirlerinden habersiz hayatları sürüp giderken, Gönül’ün Turna'nın hayatta olduğunu öğrenmesi her şeyi alt üst eder. Gönül kendilerine Turna’nın öldüğü yalanını söyleyenin kim olduğunu ortaya çıkaracak ve onunla yüzleşecektir. Fakat işi ve evliliği yolunda giden, hayatını daha yeni düzene koymuş kızına Turna’nın yaşadığını söyleyip söylememe konusunda kendi içinde büyük savaşlar verir

Bu sırada iki ayrı dünyada, birbirlerini sadece anılarda yaşatan Turna ve Zeynep'in yolları yeniden kesişecek midir?

Yayın Günü: 28 Mart Salı

Yayın Saati: 20.00