Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne 22. son bölümde Zeynep, Turna gerçeğini öğreniyor mu?
Anne 22. son bölümde Zeynep, Turna gerçeğini öğreniyor mu?
Anne 22. son bölüm dün akşam yayınlandı. Cansu Dere'nin başrolünde oynadığı Anne dizisinde heyecanlı gelişmeler ekrana geldi. Star TV'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Anne 22. son bölümde Zeynep, Turna'nın yaşadığını öğrenebilecek mi merakla bekleniyordu. Gönül anne, Turna'nın yaşadığını öğrenmiş ve Zeynep'e söylemek için fırsat kollarken Cahide Hanım, bu olayı engeller. Fakat Gönül anne bu sırrı Sinan ile paylaşır. Sinan ise Turna'nın yaşadığını öğrendikten sonra Cahide Hanım'ın yanına gider ve neden bu olayı sakladığını sorar. Tam bu sırada yanlarına gelen Zeynep, Turna'nın yaşadığını öğrenebilecek mi? Sinan, Zeynep'e söyleyecek mi? Anne 22. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.
Magazin 5 Nisan 2017 - 08:32

Anne 22. son bölüm dün akşam Star TV ekranlarında heyecanla izlendi. Zeynep komadan çıkmış fakat Turna’nın öldüğünü sanmaktadır. Sinan ile yeni bir hayata başlayan Zeynep, Turna’yı unutamamıştır. Ama Turna’nın yokluğunda çocuk hayalleri kurmaktadır. Gönül anne, Turna’nın yaşadığını öğrenmiş ve bunu hemen Zeynep’e söylemek ister. Fakat olayların başından beri Turna’nın öldüğü şeklinde plan yapan Cahide Hanım buna mani olur. Anne son bölümde Gönül anne bu sırrı saklamaya daha fazla dayanamaz ve Sinan’a söyler. Sinan bunun üzerine Cahide Hanım’a hesap sorar. Sinan ile Cahide Hanım, Turna’nın yaşadığı olayı ile konuşurlarken Zeynep gelir. Peki Zeynep, Turna gerçeğini öğrenebilecek mi? Sinan, Zeynep’e söyleyecek mi? Anne 22. son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Anne 22. Son Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

ANNE 22. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Anne son bölümde Zeynep Turna'nın yaşadığını öğrenecek mi? Turna Zeynep'e son derece kırgındır. Uzun zaman sonra hasretle bağlı olduğu annesini görmesine rağmen yanına gitmez. Ne de olsa Zeynep ona kendi yoluna bak demiştir. Üstelik uzaklara gideceğini söylemişken Zeynep İstanbul'da, karşısındadır. Buna rağmen Turna'yı hiç aramamış, sormamıştır. Küçük kız Zeynep'e görünmeden, kalp kırıklığıyla arkasını dönüp gider.

Geçmiş, Zeynep'in peşini bırakmıyor. Zeynep öldü bildiği Turna'yı unutamamıştır. Acısını dindirmek, başka bir çocuğun derdine çare olabilmek için evlat edinmeye çabalar. Fakat bu pek kolay olmayacaktır. Daha önce Zeynep'in çocuk kaçırma haberini duymuş olan bir kurum çalışanı işleri karıştırır. Tüm bunlar olurken Zeynep'in aklına sürpriz bir şüphe düşer. Acaba Zeynep hamile midir?

Gönül, Turna'ya yardım elini uzatıyor. Turna'nın hala hayatta olduğunu öğrenen Gönül, Turna'nın peşini bırakmaz. Yaşadığı yeri bulur ve ufaklığın ne kadar zor bir hayatı olduğunu gözleriyle görür. Fakat bir türlü Turna'nın karşısına çıkamaz. Ona ne söyleyeceğini bilemez. Ancak gizlice yardım etmeye çalışacaktır. Kimden geldiğini bilmediği bu yardımlar Turna'nın kafasını karıştırır.

Bu arada Duru artık Ali'nin Zeynep'i sevdiğinden emindir. Ağlar, üzülür fakat doğum gününde, yeni yaşına yeni kararlarla girmeyi kafasına koymuştur. Bunalımlı halinden bir çırpıda sıyrılır. Herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacağını saklama gereği bile duymayacaktır.

Cahide Şule ve Cengiz'den kurtulmaya planları yapıyor. Şule ve Cengiz ise patronla ettikleri kavgadan sonra işsiz kalırlar. Onlar için zor, gerilimli bir süreç başlar. Bu arada Cahide onlardan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Sıkıntılı hallerini fırsat bilerek onlara reddedemeyecekleri bir teklif yaptırır. Niyeti ailesiyle birlikte Turna'yı İstanbul'dan göndermek ve Zeynep'le bir daha yollarının kesişmesine mani olmaktır.

Zeynep içten içe Turna'nın özlemiyle kavrulurken Turna kendisine gelen yardımları Zeynep'in yaptığını düşünmeye başlar. Kırgınlığı hafifler. Başı sıkıştığı bir an ilk aklına düşen yine Zeynep olur. Onun karşısına çıkmak ister. Fakat Zeynep'i öyle bir halde görür ki dünyası başına yıkılır. Zeynep için ise Turna'nın yaşadığını öğrenmek artık an meselesidir.