Anne 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Turna’yla Zeynep karşılaşacak mı?

Anne 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Anne son bölümde Zeynep ile Turna'nın kazadan 18 ay sonra birbirlerinden habersiz yaşamları ekrana geldi. Zeynep, komadan çıkmış, Komiser Sinan ile yeni bir hayata başlamıştır. Fakat Turna'nın öldüğünü sanmaktadır. Bu gerçeği ise Cahide hanım uzak kalmaları için saklamaktadır. Gönül Anne ise Turna'nın yaşadığı gerçeğini öğrenir ve Zeynep'e söylemek ister ama Cahide hanım buna da engel olur. Peki Turna ile Zeynep karşılaşacaklar mı? Turna, Zeynep'e ulaşmak için birşey yapacak mı? Anne 22. yeni bölüm fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz.

Anne 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Turna’yla Zeynep karşılaşacak mı?

Anne 22. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Star TV’nin izleyenleri gözyaşına boğduran dizisi Anne son bölümde Zeynep ile Turna’nın birbirlerinde uzak yaşamları gözler önüne serildi. Anne son bölümde 18 ay sonraki zaman ele alınıyor. Zeynep komadan çıkmıştır. Fakat kendisine Turna’nın öldüğü söylenir. Zeynep’in annesi Cahide Hanım, Turna’nın öldüğü yalanı ile kızını onlardan uzak tutmak ister. Gönül Hanım, Turna’nın yaşadığını öğrenir ve bir an önce Zeynep’e söylemek için fırsat kollar. Fakat Cahide Hanım, Turna’nın yaşadığını Zeynep’ten saklaması için Gönül Hanım’ı uyarır. Anne 22. yeni bölüm fragmanı şu ana kadar yayınlanmadı fakat aşağıdaki verdiğimiz linkten takip edebilirsiniz.

Anne 22. Yeni Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız

Anne son bölümde Zeynep’in Turna’nın yaşadığından habersiz onun yaşadığı mahallede fotoğraf çekimi için dolaşıyordur. Turna ise bir köşede kardeşi Ahmet için evinde hazırladığı oyuncak bebekleri satmaktadır. Turna, Zeynep’i farkeder ve ona doğru koşmaya başlar fakat bir an sonra durur. Zeynep ise Turna’yı farketmemiştir. Turna, Zeynep’i gördüğü halde neden durdu? Zeynep ile Turna karşılaşacak mı? İşte Anne son bölümde Zeynep ile Turna’nın karşı karşıya geldikleri sahne…

ANNE 21. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Turna ile Zeynep birbirlerinden uzak, yaşama tutunmaya çalışıyor. Zeynep’in geçirdiği trafik kazasının ardından 18 ay geçmiştir. Bu Zeynep’in ve çevresindeki herkesin hayatında çok ciddi değişikliklere yol açabilecek kadar uzun bir süredir. Zeynep kazadan sonra girdiği komadan uyandığında, Turna'nın bir kazada öldüğü haberini almıştır. Bu haberle sarsılan Zeynep önce yaralarını sarmayı, sonra da hayatına devam etmeyi öğrenmiştir. Gerek komada gerek arkasından gelen zor dönemde onu bir an bile yalnız bırakmayan Sinan'la evlenmiş ve Ali’nin çalıştığı gazetede işe başlamış, hatta orada önemli bir konuma getirilmiştir.

Turna kardeşi Ahmet ile yeni sorumluluklar üstleniyor. Zeynep’in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul’un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep'in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna’nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet’in varlığıdır. Zeynep Turna'dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır.

Ahmet’in doğması Şule ve Cengiz’i pek etkilememiştir. Onlar halen iki çocuğa da annelik babalık yapmaktan uzak, pavyon köşelerinde perişan hayatlarına aynen devam ederler. Ancak o alemlerde de işler değişmekte, şartlar Şule’yi önemli bir yol ayrımına doğru sürüklemektedir.

Gönül gerçekleri Zeynep ile paylaşacak mı?

Zeynep ve Turna’nın birbirlerinden habersiz hayatları sürüp giderken, Gönül’ün Turna'nın hayatta olduğunu öğrenmesi her şeyi alt üst eder. Gönül kendilerine Turna’nın öldüğü yalanını söyleyenin kim olduğunu ortaya çıkaracak ve onunla yüzleşecektir. Fakat işi ve evliliği yolunda giden, hayatını daha yeni düzene koymuş kızına Turna’nın yaşadığını söyleyip söylememe konusunda kendi içinde büyük savaşlar verir

Bu sırada iki ayrı dünyada, birbirlerini sadece anılarda yaşatan Turna ve Zeynep'in yolları yeniden kesişecek midir?

Loading...