Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne 23. yeni bölüm fragmanı: Sinan, Zeynep’e Turna’nın yaşadığını söyleyebilecek mi? (izle)
Anne 23. yeni bölüm fragmanı: Sinan, Zeynep’e Turna’nın yaşadığını söyleyebilecek mi? (izle)
Anne 23. yeni bölüm fragmanında Turna'nın yaşadığını Zeynep'ten saklamak isteyen Cahide Hanım, Sinan'ı ikna etmeye çalışır. Fakat Turna'nın evine giden ve onun durumunu gören Gönül Anne'nin anlattıklarından sonra Sinan kesin kararını verir. Bu sırada Cengiz, Gönül Anne'nin evine geldiğini öğrendikten sonra Turna'yı evden atıyor. Peki Sinan, Turna'nın yaşadığını Zeynep'e söyleyecek mi? Gönül Anne, Turna için hangi hamleyi yapacak? Turna, Zeynep'in karşısına çıkacak mı? İşte Anne 23. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 10 Nisan 2017 - 08:23

Anne 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin salı günleri ekrana getirdiği Anne dizisi son bölümde Gönül anne, Turna’nın yaşadığını öğrendikten sonra Zeynep’e söylemek ister fakat Cahide Hanım, bu sırrın ortaya çıkmasını ve Zeynep’in öğrenmemesi için baskı yapar. Fakat Gönül anne, bu sırrı daha fazla tutamaz ve Zeynep’e söyleyemediği Turna gerçeğini Sinan’a söyler. Anne son bölümde Turna’nın yaşadığını öğrenen Sinan ile Cahide hanım arasında ciddi tartışma geçer. Sinan, Zeynep’in bunu öğrenmesinin hakkı olduğunu iddia ederken Cahide Hanım ise bunu öğrenmesinin kızının mutluluğunu bozacağını düşünmektedir. Anne yeni bölüm fragmanında Sinan, Cahide Hanım’ın tüm engellemelerine karşın Zeynep’e Turna’nın yaşadığını söylemek ister. Peki Sinan bu sırrı söyleyebilecek mi? Zeynep, sonunda Turna’nın yaşadığını öğrenebilecek mi? Cengiz tarafından evden atılan Turna ne yapacak? İşte Anne 23. bölüm fragmanı…

ANNE 22. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Anne son bölümde Zeynep Turna'nın yaşadığını öğrenecek mi? Turna Zeynep'e son derece kırgındır. Uzun zaman sonra hasretle bağlı olduğu annesini görmesine rağmen yanına gitmez. Ne de olsa Zeynep ona kendi yoluna bak demiştir. Üstelik uzaklara gideceğini söylemişken Zeynep İstanbul'da, karşısındadır. Buna rağmen Turna'yı hiç aramamış, sormamıştır. Küçük kız Zeynep'e görünmeden, kalp kırıklığıyla arkasını dönüp gider.

Geçmiş, Zeynep'in peşini bırakmıyor. Zeynep öldü bildiği Turna'yı unutamamıştır. Acısını dindirmek, başka bir çocuğun derdine çare olabilmek için evlat edinmeye çabalar. Fakat bu pek kolay olmayacaktır. Daha önce Zeynep'in çocuk kaçırma haberini duymuş olan bir kurum çalışanı işleri karıştırır. Tüm bunlar olurken Zeynep'in aklına sürpriz bir şüphe düşer. Acaba Zeynep hamile midir?

Gönül, Turna'ya yardım elini uzatıyor. Turna'nın hala hayatta olduğunu öğrenen Gönül, Turna'nın peşini bırakmaz. Yaşadığı yeri bulur ve ufaklığın ne kadar zor bir hayatı olduğunu gözleriyle görür. Fakat bir türlü Turna'nın karşısına çıkamaz. Ona ne söyleyeceğini bilemez. Ancak gizlice yardım etmeye çalışacaktır. Kimden geldiğini bilmediği bu yardımlar Turna'nın kafasını karıştırır.

Bu arada Duru artık Ali'nin Zeynep'i sevdiğinden emindir. Ağlar, üzülür fakat doğum gününde, yeni yaşına yeni kararlarla girmeyi kafasına koymuştur. Bunalımlı halinden bir çırpıda sıyrılır. Herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacağını saklama gereği bile duymayacaktır.

Cahide Şule ve Cengiz'den kurtulmaya planları yapıyor. Şule ve Cengiz ise patronla ettikleri kavgadan sonra işsiz kalırlar. Onlar için zor, gerilimli bir süreç başlar. Bu arada Cahide onlardan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Sıkıntılı hallerini fırsat bilerek onlara reddedemeyecekleri bir teklif yaptırır. Niyeti ailesiyle birlikte Turna'yı İstanbul'dan göndermek ve Zeynep'le bir daha yollarının kesişmesine mani olmaktır.

Zeynep içten içe Turna'nın özlemiyle kavrulurken Turna kendisine gelen yardımları Zeynep'in yaptığını düşünmeye başlar. Kırgınlığı hafifler. Başı sıkıştığı bir an ilk aklına düşen yine Zeynep olur. Onun karşısına çıkmak ister. Fakat Zeynep'i öyle bir halde görür ki dünyası başına yıkılır. Zeynep için ise Turna'nın yaşadığını öğrenmek artık an meselesidir.