Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne 24. yeni bölüm izle: Zeynep, Turna’nın şokunu yaşıyor!
Anne 24. yeni bölüm izle: Zeynep, Turna’nın şokunu yaşıyor!
Anne 24. yeni bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Star TV'nin Salı günleri ekrana getirdiği Anne dizisinde Zeynep ile Turna'nın dramı bitmiyor. Anne son bölümde Gönül anneyi takip Zeynep, Turna ile karşı karşıya gelince şok geçirir. Halbuki Zeynep'e komadan çıktığı zaman Turna'nın öldüğü söylenmişti. Turna ise Zeynep'i görmüş fakat yurtdışına gidiyorum diyerek kendini terkettiğini düşünüyordu. Peki bu durumda Anne yeni bölümde Turna, Zeynep'i kabullenecek mi? Zeynep, Turna gerçeği karşısında ne yapacak? İşte Anne 24. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...
Magazin 17 Nisan 2017 - 19:11

Anne 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı günleri Star TV’de yayınlanan dram dizisi Anne, Cansu Dere ve Beren Gökyıldız’ın canlandırdıkları Zeynep ve Turna karakterlerinin hayatlarının bir yerde keşismesi ve daha sonrasında başlarında geçen olayları konu alıyor. Anne son bölümde Gönül Hanım’ın halinden şüphelenip peşine düşen Zeynep, komadan uyandığı zaman öldü dedikleri Turna’nın yaşadığını görür ve bu gerçek ile şok olur. Bu şoku üzerinde atamayan Zeynep’in yanında ise Sinan vardır. Peki Zeynep, bu gerçek ile nasıl yaşayacak ve ne yapacak? Turna ise kendini terkettiğini düşündüğü Zeynep’i kabullenebilecek mi? Anne yeni bölümü aşağıdaki Star TV canlı yayın linkinden 20.00 itibariyle izleyebilirsiniz. İşte Anne 24. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti…

Anne 24. Yeni Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

ANNE 24. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Zeynep'in komaya girişinden sonra geçen bir buçuk sene içerisinde neler oldu?

Turna'nın Zeynep olmadan tek başına geçen yeni hayatı… Zeynep'in bir daha uyanamama ihtimaline karşı, üzülmesin diye kendisinden uzaklaştırdığı Turna, tekrar Şule ve Cengiz'in arasına döndü. Geçen sürede tek başına, boynu bükük kalan Turna bu tekinsiz çiftin yanında neler yaşadı?

Bu zamana kadar hayatını Turna'ya adayan Zeynep, gönlünün kapılarını herkese karşı kapatmıştı. Zeynep, Sinan komiserle nasıl evlendi?

Ali'yi Duru'ya iten neydi?

Gözü Zeynep'ten başka kimseyi görmeyen Ali, kendisine deli gibi aşık olan Duru'yla ilişki yaşamaya başladı. İmkansızmış gibi görünen bu birlikteliğe Ali nasıl ikna oldu?

Cengiz ve Şule'nin geçim kaynağı pavyonlardı. Fakat Şule'nin hamilelik süreci ilerledikçe çalışması imkansız hale geldi. Cengiz mecburen iş hayatına atılmak zorunda kaldı. Bunca zaman Şule'nin sırtından geçinmiş, kolay paraya alışmış olan Cengiz'in karanlık işlere bulaşması çok sürmedi. Başına sardığı belalar Turna dahil bütün ailenin kaderini nasıl etkiledi?

Kimler Zeynep'i Turna'nın öldüğüne inandırdı?

Bunca zaman Zeynep'in kendisini arayıp sormamasına fena halde bozulan Turna, Zeynep'i hayatından tamamen çıkarmıştı. Zeynep ise kendine yeni yeni bir hayat kurarken öldü bildiği Turna'yla karşı karşıya geldi. Böylece ortaya çıkan büyük yalan nasıl inşa edildi? Bu yalanı Zeynep'ten kimler, nasıl sakladı?

Son güncelleme: 17:05 - 18.04.2017