Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne 25. bölüm fragmanında Zeynep’e ‘Melek’ şoku! (izle)
Anne 25. bölüm fragmanında Zeynep’e ‘Melek’ şoku! (izle)
Anne 25. bölüm yayınlandı. Anne dizisi hayranları tarafından merakla beklenen yeni bölüm fragmanında Zeynep hayatının şokunu yaşıyor. Turna'yı görmek için Şule'nin evine giden Zeynep, yine onun tarafından dışarı atılıyor. Zeynep, kapıda karşılaştığı Turna'ya kendini affettirmek için adeta yalvarıyor ama söylediği sözler karşısında olduğu yere yığılıp kalıyor. İşte Anne 25. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 22 Nisan 2017 - 20:00

Anne 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin duygu yüklü dram dizisi Anne’de Cansu Dere’nin canlandırdığı Zeynep öğretmen ile Beren Gökyıldız’ın oynadığı Melek (Turna)’in yolların keşismesi ve sonrasında başlarından geçen olayları konu alıyor. Anne son bölümde Zeynep öldü sandığı Turna’yı karşısında görünce şok geçirir. Cahide hanımın bu gerçeği kendisinden saklamasında dolayı çok kızgındır. Ve kendini tutamaz Turna’yı görmeye gider. Anne yeni bölüm fragmanında Şule, Zeynep’i Turna’yı görmek istemesine rağmen evden atar. Bu sırada eve gelmekte olan Turna ile karşılaşan Zeynep, Turna’dan özür diler ve kendisinin haberi olmadığını söyler. Anne 25. bölüm fragmanında Zeynep, Turna’nın “Ben Turna değilim Melek benim adım” diyerek yanında geçmesi ile dizlerinin üzerine çöker ve öyle kalır. İşte Anne 25. yeni bölüm fragmanı…

ANNE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Zeynep'in komaya girişinden sonra geçen bir buçuk sene içerisinde neler oldu?

Turna'nın Zeynep olmadan tek başına geçen yeni hayatı… Zeynep'in bir daha uyanamama ihtimaline karşı, üzülmesin diye kendisinden uzaklaştırdığı Turna, tekrar Şule ve Cengiz'in arasına döndü. Geçen sürede tek başına, boynu bükük kalan Turna bu tekinsiz çiftin yanında neler yaşadı?

Bu zamana kadar hayatını Turna'ya adayan Zeynep, gönlünün kapılarını herkese karşı kapatmıştı. Zeynep, Sinan komiserle nasıl evlendi?

Ali'yi Duru'ya iten neydi?

Gözü Zeynep'ten başka kimseyi görmeyen Ali, kendisine deli gibi aşık olan Duru'yla ilişki yaşamaya başladı. İmkansızmış gibi görünen bu birlikteliğe Ali nasıl ikna oldu?

Cengiz ve Şule'nin geçim kaynağı pavyonlardı. Fakat Şule'nin hamilelik süreci ilerledikçe çalışması imkansız hale geldi. Cengiz mecburen iş hayatına atılmak zorunda kaldı. Bunca zaman Şule'nin sırtından geçinmiş, kolay paraya alışmış olan Cengiz'in karanlık işlere bulaşması çok sürmedi. Başına sardığı belalar Turna dahil bütün ailenin kaderini nasıl etkiledi?

Kimler Zeynep'i Turna'nın öldüğüne inandırdı?

Bunca zaman Zeynep'in kendisini arayıp sormamasına fena halde bozulan Turna, Zeynep'i hayatından tamamen çıkarmıştı. Zeynep ise kendine yeni yeni bir hayat kurarken öldü bildiği Turna'yla karşı karşıya geldi. Böylece ortaya çıkan büyük yalan nasıl inşa edildi? Bu yalanı Zeynep'ten kimler, nasıl sakladı?