Annesini kaybeden Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş’ın ailesine ricada bulundu

Ünlü modacı Nur Yerlitaş ve Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz, dün hayata gözlerini yumdu. Bülent Ersoy, hem annesinin hem de yakın arkadaşı Yerlitaş'ın cenazesine katılabilmek için özel bir istekte bulundu.

Annesini kaybeden Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş’ın ailesine ricada bulundu

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Uzun süredir beyin kanseriyle mücadele veren Nur Yerlitaş, dün yaşama veda etti. Aynı gün, Yerlitaş ile yakın dost olan Bülent Ersoy’un annesi Necla Hanım da hayatını kaybetti. Diva Bülent Ersoy, iki cenazeye de katılabilmek için dün akşam saatlerinde Yerlitaş’ın ailesinden özel bir istekte bulundu.

CENAZE NAMAZLARI AYNI CAMİİDE KILINACAK

Modacı Nur Yerlitaş’ın cenazesi Ulus Camii’nden kılınacak ikindi namazıyla Ulus Mezarlığı’na defnedilecekti. Fakat Bülent Ersoy, Yerlitaş’ın cenaze namazının da Zincirlikuyu Camii’nde kılınmasını istedi. Ersoy’un ricası aile tarafından kabul edildi.

EVRAK EKSİKLİĞİNDEN DOLAYI ERTELENDİ

Bülent Ersoy’un ricası aile tarafından kabul edildi. Böylece Ersoy, dün akşam saatlerinde hayatını kaybeden annesi Necla Hanım ve yakın dostu Nur Yerlitaş’ın cenaze namazında bulunabilecek. Merhum Yerlitaş’ın cenaze namazı ikindi namazına müteakip Zincirlikuyu Camii’nde kılınacak namazın ardından Ulus Mezarlığına defnedilecek, Diva Bülent Ersoy’un annesinin naaşının bugün defnedilmesi bekleniyordu, fakat mezarlıklar müdürlüğünde yaşanan evrak eksikliğinden dolayı defin işlemi 29 Nisan Çarşamba gününe ertelendi.

Bülent Ersoy'un annesi hayatını kaybetti! İlginizi Çekebilir Bülent Ersoy'un annesi hayatını kaybetti! Son dakika! Nur Yerlitaş hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Son dakika! Nur Yerlitaş hayatını kaybetti