Aramızdaki Dünya filminin konusu ve oyuncu kadrosu

Aramızdaki Dünya filminin başrollerinde Carla Gugino ve Gary Oldman yer alıyor. Aramızdaki Dünya'da Mars'ta insan kolonisi kurmak için yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotların maceraları işleniyor. İşte Aramızdaki Dünya filminin konusu ve oyuncu kadrosu...

Aramızdaki Dünya filminin konusu ve oyuncu kadrosu

Aramızdaki Dünya filminde; Mars’ta insan kolonisi kurmak için yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan biri olan Sarah Elliot, Mars’a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirirken hayatını kaybeder. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen Gardner Elliot, 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını tanıyan, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan fakat son derece zeki ve meraklı bir genç haline gelmiştir.

Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı tespit edilir. Fakat Gardner, NASA'nın kendisine tahsis ettiği yerden kaçarak internette tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek kişi olan genç kız Tulsa ile dünyayı ve kendi insani duygularını keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.

ARAMIZDAKİ DÜNYA FİLMİNİN OYUNCULARI

Loading...