Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aranıyor filminin konusu ne? Aranıyor film oyuncuları…
Aranıyor filminin konusu ne? Aranıyor film oyuncuları…
Aranıyor filmi konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Aranıyor başrolünde James McAvoy ve Angelina Jolie yer alırken macera dolu filmin aksiyon sahneleri izleyenleri koltuklarına kilitliyor. Aranıyor filmi konusu ve oyuncuları...
Magazin 10 Şubat 2019 - 18:32

Aranıyor, Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye Wes’in başına gelen aksiyon dolu bir o kadar da heyecan anlar yaşatıyor. İşte Aranıyor filminin kadrosu ve konusu ile ilgili ayrıntılar…

ARANIYOR FİLMİ KONUSU

Babası öldürülen Wesley Gibson’a (James McAvoy), babasının intikamını alma fırsatı teklif edilir. Kötü adamları yok eden bir suikastçi olarak ünlenen babası bir suikaste kurban gitmiştir. Babasının bıraktığı yerden yola devam etmeye kararlı olan Gibson, babasının ortağı Sloan’dan (Morgan Freeman) eğitim almaya başlar.

ARANIYOR OYUNCULARI

Aranıyor filminin kadrosunda James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman, Terence Stamp ve Kristen Hager gibi isimler buluşuyor.