Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Ayten kimdir? Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon kazanan Arda Ayten…
Arda Ayten kimdir? Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon kazanan Arda Ayten…
Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak yarışmasında milyonluk soruya geldi. Genç yarışmacı 1 milyon kazanmayı başardı. Peki Arda Ayten kimdir? Arda Ayten hangi bölümde okuyor?
Magazin 5 Ekim 2019 - 21:07

Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon liralık soruya açtırmayı başaran Arda Ayten’in yarışacağı programın yeni bölüm bu akşam yayınlandı. Tüm Türkiye milyonluk soruyu bilen Arda Ayten’in kim olduğunu merak ediyor. İşte Arda Ayten hakkında merak edilenler…

ARDA AYTEN KİMDİR?

12. soruya kadar gelen Arda Ayten Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde tıp fakültesi öğrencisi. 19 yaşında olan Arda Ayten kitaplara karşı büyük ilgisi olduğunu dile getiriyor. “Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum” sözleri ile herkesi duygulandıran genç yarışmacı, yarışmadan altığı parayla daha fazla kitap alıp okuyacağını söylemişti.

Henüz 4 yaşındayken anne ve babası ayrılan Arda Ayten, babasının kendisini yıllardır aramadığını ifade etti. Arda Ayten, 1 milyonluk final sorusuna kadar gelmesiyle, yarışmada uzun zaman sonra bir ilke imza attı.

Son güncelleme: 22:53 - 05.10.2019