Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda içerdeyse Burcu dışarda
Arda içerdeyse Burcu dışarda
Milli futbolcu Arda Turan ve sunucu Burcu Esmersoy'un yolu İstanbul'da bir mekânda kesişince olanlar oldu.
Magazin 1 Şubat 2017 - 09:57

Burcu Esmersoy ile olan dostuluğu pek çok kez magazin basınında kendisine yer bulan Arda Turan, Mayıs 2015’te Aslıhan Doğan’la aşk yaşamaya başladıktan sonra bu dostluğu biraz geri plana atmıştı. O günlerde Esmersoy, ‘Arda benim omuzunda ağladığım biri. Aramızdaki ilişki aşktan büyük. dostluk dediğin beklemek ve sana döndüğünde kollarını açmaktır’ şeklinde bir açıklama yapmış ve adeta bu soğukluğu ve mesafeyi doğrulamıştı.

burcu-esmersoy-sli

İKİSİ DE AYRILDI AMA…

Şimdilerde Arda Turan, sosyetik sevgilisi Aslıhan Doğan’dan, Burcu Esmersoy da 1,5 yıl aşk yaşadığı Tuna Aksu’dan ayrıldı ancak ikilinin arası düzelmedi. Hatta, konuşulanlara göre geride bıraktığımız hafta İstanbul’a gelen Arda Turan, Emirgan’da bir mekanda eğlenirken, Burcu Esmersoy da aynı yere geldi. Ancak Esmersoy’un bu ziyareti içeride Arda Turan’ı görmesiyle birlikte son buldu. Esmersoy, apar topar kulüpten ayrıldı. Bu durum kendisine sorulan Arda Turan konuya gülüp geçerken, mekândan ayrıldığı sırada valelere 300 Euro (yaklaşık 1300 lira) bahşiş bıraktı.

Son güncelleme: 11:04 - 01.02.2017