Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan, Aslıhan Doğan’ı ailesinden istedi!
Arda Turan, Aslıhan Doğan’ı ailesinden istedi!
İstanbul Başakehir'in çiçeği burnunda futbolcusu Arda Turan, geçen ay evlenme teklif ettiği ve 3 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan’ı ailesinden istedi. İnişli çıkışlı bir dönemden sonra evlilik yolunda ilk adımı atan çifte Doğan'ın ailesinden 'Evet' yanıtı geldi. İşte ayrıntılar...
Magazin 1 Mart 2018 - 10:24

Arda Turan, geçen ay evlenme teklifi ettiği ve 3 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan'ı ailesinden istedi. Arda Turan’ın Aslıhan Doğan'ın ailesinden olumlu yanıt aldığı da gelen haberler arasında…

Başakşehir forması giyen ünlü futbolcu geçtiğimiz ay arkadaşı Saffet Ulusoy'un doğum gününde sevgilisine sürpriz bir şekilde evlenme teklifi etmişti.

ardaaslikizistemeic

Ünlü çift önceki gün evlilik yolunda ilk adımı attı. Çiçek ve çikolatasını alan Arda Turan, ailesiyle beraber Doğan'ı istemeye gitti. Aslıhan Doğan'ın babası Sabri Doğan'dan olumlu yanıt alan Turan büyük mutluluk yaşadı.

DÜĞÜNÜN ÇIRAĞAN SARAYI’NDA OLACAĞI İDDİA EDİLDİ

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Çırağan Sarayı'nda evlenmeyi planladıkları iddia edildi.

Son güncelleme: 10:27 - 01.03.2018