Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan ile sevgilisi Aslıhan Doğan, Bodrum’da kavga etti
Arda Turan ile sevgilisi Aslıhan Doğan, Bodrum’da kavga etti
Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan arasında sular durulmuyor. Ayrılıp barışan ikili dün gece Bodrum'da bulunan bir mekânda sert bir tartışma yaşadı. Olaylı gecenin sabahında Aslıhan Doğan yalnız görüntülendi. Morali hayli bozuk olan Doğan'ı arkadaşları teselli etti.
Magazin 8 Temmuz 2017 - 21:25

Gazeteci Bilal Meşe’ye uçakta saldırıp küfürler etmesinin ardından Milli Takım’dan ayrılan ve eleştirilerin odağı olan futbolcu Arda Turan, sıkıntılı günleri ayrılıp barıştığı sevgilisi Aslıhan Doğan ile atlatmaya çalışıyordu.

BODRUM’A GİTTİLER

Bir süredir gözlerden uzak yaşamaya dikkat eden, gazetecilerle iletişim kurmaktan kaçınan Arda Turan, tatil için sevgilisi Aslıhan Doğan ile Bodrum’u tercih etti.

SERT TARTIŞMA 
Ancak ikili dün eğlenmek üzere arkadaşlarıyla beraber gittikleri Fenix adlı mekânda şiddetli bir tartışma yaşadı. Çiftin kıskançlık yüzünden tartıştığı öğrenilirken, Arda gece boyunca kafasını telefonundan kaldırmadı ve sevgilisiyle hiç konuşmadı.

DOĞAN BİR GÜN SONRA YALNIZDI
Tartışmanın yaşandığı gecenin sabahı Aslıhan Doğan, beach’te yalnız güneşlendi ve çok moralsiz olduğu gözlendi. Turan’ın sevgilisinin yanına gitmemesi akıllara “Yeniden mi ayrıldılar?” sorusunu getirdi.

aslihan-dogan-4
Son güncelleme: 21:27 - 08.07.2017