Sözcü Plus Giriş

Arda Turan tarafından darp edilen Berkay’ın tedavi gördüğü hastaneden ilk fotoğraf!

Futbolcu Arda Turan şarkıcı Berkay'la yaptığı kavga sonrasında gündeme gelmiş ve Berkay'dan özür dilemek için şarkıcının tedavi olduğu hastaneye gitmişti. Hastanede de Berkay'dan olumsuz cevap alan Arda Turan, bir kez daha öfkesine yenik düşerek etrafa ateş etti. Kimsenin can güvenliğini düşünmeden sorumsuz hareketler sergileyen Ardan Turan'ın silahından çıkan mermi kovanı objektiflere yansıdı.

null
Güncellenme: 10:05, 12/10/2018
Arda Turan tarafından darp edilen Berkay’ın tedavi gördüğü hastaneden ilk fotoğraf!

Futbolcu Arda Turan ile popçu Berkay arasında 10 Ekim sabaha karşı Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’ isimli mekanda başlayan kavga, farklı bir boyuta geldi. Arda Turan tarafından barda sözlü tacize uğradığını iddia eden Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’in şikayeti üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, dün sabah inceleme başlattı. Bu arada dün ortaya çıkan polis tutanakları ve kamera görüntüleri ise olayın bir bar kavgasından çok daha büyük olduğunu açığa çıkardı.
mermiHASTANE ÇALIŞANLARI MERMİYİ FARK ETTİ

Çalışanlar, mesaiye başladığında yerdeki mermi izini fark etti ve olay böylece polise intikal etti.

AVUKATI BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU

Arda Turan akşam saatlerinde ifade verdi. Berkay’ın avukatı Ayşegül Mermer ise şöyle dedi: “Kamera kayıtlarına göre; Arda Turan, 6-7 kişiyle Berkay’ın arkasından konuşmak için hastaneye gidiyor. Arda Bey, müvekkilime ‘Ben senin eşin olduğunu bilmiyordum. Biliyorsam, çek, vur beni’ diyor. Müvekkilim de ‘Bilip bilmemen önemli değil, yaptığın yanlıştı’ karşılığı verince Arda Bey, ‘Ben böyle bir şey yapmam’ deyip yere ateş ediyor”

 

İlginizi ÇekebilirSon dakika! Arda Turan ve Berkay Şahin olayının polis raporu ortaya çıktıSon dakika! Arda Turan ve Berkay Şahin olayının polis raporu ortaya çıktıİlginizi ÇekebilirArda Turan'a sosyal medyadan tepkiler büyüyorArda Turan'a sosyal medyadan tepkiler büyüyorİlginizi ÇekebilirÖnce Berkay'ın karısına asıldığı, sonra da ünlü popçunun burnunu kırdığı iddia edilen Arda Turan'dan açıklamaÖnce Berkay'ın karısına asıldığı, sonra da ünlü popçunun burnunu kırdığı iddia edilen Arda Turan'dan açıklama
Yayınlanma Tarihi:09:36,