Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Boğaz’da ev tuttu
Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Boğaz’da ev tuttu
Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan, evlilik sürecine girdi. İkili, birlikte oturacakları evi Boğaz'da kiraladı. Bahçeköy'de 5 buçuk milyon dolara (21 milyon TL) satın aldığı bir villası bulunan Turan'ın Boğaz'da yalı dairesi seçtiği, bunun nedeninin ise villayı bir zamanlar büyük aşk yaşadığı Sinem Kobal'ın dekore ettirmesi olduğu anlaşıldı.
Magazin 16 Şubat 2018 - 10:44

Barselona’dan Başakşehir’e transfer olan yıldız oyuncu Arda Turan, geçtiğimiz günlerde uzatmalı sevgilisi Aslıhan Doğan ile sürpriz bir şekilde yeniden bir araya gelmiş ve nişan yapmıştı.

Ani nişan kararının ardından Doğan’ın hamile olduğu iddiaları ortaya atıldı. Ancak bu iddianın doğru olmadığı çıktı.

arda-turan-aslihan-dogan-ayrildi

Uçankuş’tan Faik Erdemli, çiftin bebek beklemediğini ancak tatlı bir telaş içinde olduklarını yazdı. İspanya’dan döndükten sonra Bahçeköy Saklı Koru’da 5.5 milyon dolara aldığı bir evi olmasına rağmen otelde kalmayı tercih eden Turan, Doğan ile birlikte oturacağı sonunda buldu. Çift, Boğaz’da bir yalı dairesi kiraladı. Yalı dairelerinin aylık kiraları 30 ile 50 bin TL arasında değişiyor.

arda-turan-sli

Öte yandan çiftin Saklıköy’deki villada oturmak istememesinin nedeni ise Sinem Kobal çıktı. Bilindiği üzere Turan ve Kobal, uzun süre birliktelik yaşamış ancak evlenmeleri beklenirken ayrılık kararı almıştı. Turan’ın servet değerindeki villasının o günlerde Kobal’ın zevkine göre dekore edildiği ortaya çıktı.