Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan’ın ayaklarını yıkadı
Arda Turan’ın ayaklarını yıkadı
Geride bıraktığımız ayın ortalarında 2.5 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan ile dünya evine giren futbolcu Arda Turan hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.
Magazin 8 Nisan 2018 - 08:20

Çiçeği burnunda çift futbol sezonunun devam etmesi nedeniyle balayı fırsatı bile bulamazken Aslıhan Doğan eşiyle yakından ilgileniyor. Yoğunu bir tempo içerisinde olan eşi Arda’ya gözü gibi bakan Aslıhan onun ayaklarını yıkayarak rahatlamasına yardım etti. Arda kendisine soğuk havlu kompresi yapan eşinin o anlarını görüntüleyerek sosyal medya hesabından ‘Yeni fizyoterapistim’ notunu düştü.

arda-turan-icARDA TURAN’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Eşinin ayaklarını havluyla kurularken çektiği bri fotoğrafı ‘yeni fizyoterapistim’ notuyla paylaşınca hakkında yapılan ‘ayak yıkatıyor’ haberleri bir anda patladı. Yaşanan bu gelişme üzerine bir açıklama yapma gereği hisseden Turan şunları söyledi: “Dizimdeki buza yardımcı olduğu için eşime ‘fizyoterapistim’ diyorum. Ayağım buzlu kovada. Şaka, komiklik eğlence yani. Baktığımızı ne zaman göremez olduk? Ne ayak yıkatması! Allah akıl fikir versin. Hatırlatma: Geçmiş olsun denir.”

Son güncelleme: 13:14 - 08.04.2018