Arif Sağ, tedavi için Küba’ya gitti

Arif Sağ hayatını kaybetti haberinin gerçek dışı olması akıllara sosyal medyada öldürülen ünlüleri getirdi. Pek çok ünlü Arif Sağ ile aynı kaderi yaşayarak, sosyal medyada yayınlanan yalan haber üzerine ‘öldü’ iddialarına maruz kaldı. Bunların son kurbanı ise dün gece Arif Sağ, oldu.

Arif Sağ, tedavi için Küba’ya gitti

Tedavisi süren Arif Sağ, dün sabah kızı Aslı ve oğlu Tolga Sağ ile birlikte aşı tedavisi için Küba’ya gitti. Ancak, dün akşam saatlerinde sosyal medyada Arif Sağ’ın vefat ettiğine dair peş peşe paylaşımlar yapıldı. Bunun üzerine kızı Aslı uçakta çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşımın ardından ise Arif Sağ, hakkında çıkan o iddiaların yalan olduğu ortaya çıktı.
arifsag
BİR ÇOK ÜNLÜ İSMİN BAŞINA GELDİ

2013 senesinde ünlü şarkıcı Teoman’ın bir kazada hayatını kaybettiği haberleri sosyal medyada yayınlanmıştı. Ancak kısa bir süre sonra Teoman’ın ölmediği ortaya çıkmıştı.
teomanBarcelona'lı Arda Turan'ın bir trafik kazasında o dönemde sevgili olduğu Sinem Kobal'la birlikte hayatını kaybettiği haberleri yayıldı. Ancak kısa bir süre sonra haberin yalan olduğu anlaşıldı.
ardaturan2014 senesinde İbrahim Tatlıses, hakkında da sosyal medyada öldüğüne dair haberler çıkmıştı.
ibrahimtatlisesYeşilçam’ın usta ismi Münir Özkul hakkında sürekli öldü haberleri sosyal medyada sıkça paylaşılıyor.
minurozkulkenanisik