Arıza 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Halide, Ali Rıza’ya söz veriyor…

Arıza dizisi geçen hafta ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı ilk günden belli bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Arıza dizisinin 2. bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Halide, Ali Rıza'ya kendisine güvenmesi konusunda söz veriyor. Burak, taksiciyi hafife aldığını geçte olsa anlamaya başlar. Füsun'un, Ali Rıza'ya sorduğu soru ise kafaları karıştırıyor.

Arıza 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Halide, Ali Rıza’ya söz veriyor…

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği ve senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı Arıza dizisinin başrollerini, Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor.

ARIZA 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

ARIZA 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

 
ARIZA 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kulaksız mahallesinde taksici Ali Rıza Altay’ın evi telaşlıdır. Ali Rıza ertesi gün kız kardeşi Nihan’ı evlendiriyordur. Nihan’ın ikizi Mert de tezkeresini alıp gece gelir. Tüm bu telaşın arasında Ali Rıza ekmek parası için direksiyon sallamaya devam ediyordur. Diğer yandan Halide Gürkan ise babası Haşmet Gürkan’ın 61. yaş günü sebebiyle Fuat Ersoylu tarafından verilen görkemli davete katılır.

Davet esnasında Fuat Ersoylu’nun oğlu Burak, Halide’ye evlenme teklif eder ama Halide kabul etmez. Burak’la çıkan tartışma sonunda Halide daveti terk eder ve o sırada orada bulunan Rıza’nın taksisine biner. Peşinden gelen Burak, onu taksiden almaya kalkınca, Ali Rıza müdahale eder ve kavga çıkar. Burak hayatının ilk tokadını Ali Rıza’dan yer. Burak bunu unutmaz ve daha sonra Rıza’nın kız kardeşinin düğününü basar.

Halide de olacakları tahmin ederek düğüne gelmiştir. Ancak işler kontrolden çıkar. Ve o geceden sonra bir daha hiçbir şey ne Ali Rıza ne de Halide için eskisi gibi olur.