Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle: Mesut öldü mü?
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle: Mesut öldü mü?
Arka Sokaklar 436. bölüm fragamnı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde Mesut Komiser'in ölüp ölmeyeceği hala merak konusu...
Magazin 1 Nisan 2017 - 10:04

Kanal D’nin yıllardır zirvede bulunan dizisi Arka Sokaklar’ın 436. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar’ın son bölümünün ardından diziyi yakından takip edenler “Mesut öldü mü?” sorusunu sorarken yayınlanan yeni bölümde Komsier Mesut’un hala yaşadığı fakat bir dizi ameliyat geçirdiği görülüyor. Bakalım bu bölümde Mesut’un durumu ne olacak?

HÜSNÜ DELİRDİ

Zeliha ise Alphan’ı uygunsuz görmesi sonucu yıkılır ve dava açar. Bu durumu yediremeyen Alphan ise tokat ile karşılık verir. Durumu öğrenen Hüsnü ise delirir ve kızına bunu yapanlardan hesap sormak için hareket eder.

“ŞEVKET ÇORUH KOVULDU MU?” OLAYI  NEDİR?

Referandumda ‘Hayır' diyeceğini açıkladığı için İrfan Değirmenci’nin Kanal D'deki işine son verilmişti.  Bu olayın ardından ünlü oyuncu Şevket Çoruh, sosyal medya hesabı üzerinden “Ben de hayır diyorum beni de kovun.” diyerek tepkide bulunmuştu. Paylaşımla birlikte dizide senaryo gereği vurulan Şevket Çoruh’un akıbeti sevenleri tarafından merak ediliyor.

Son güncelleme: 11:22 - 01.04.2017