Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?
Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?
Arka Sokaklar yeni bölüm bugün Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşmayacak. Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kanal D yayın akışında Arka Sokaklar yeni bölümü yerine ne var? Peki Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 4 Ocak 2019 - 19:23

Arka Sokaklar yeni bölümü bekleyen izleyiciler için kötü haber! Arka Sokaklar dizisi de yeni yıl arası veren diziler arasında yer alıyor. Arka Sokaklar son bölümde ekibin bulduğu yanmış arabadan bir ceset çıkıyor. Yanmış cesedin üzerinden de Hakan’ın kimliği bulundu. Gizli görevdeyken ifşa olan Hakan’ın öldüğü düşünülüyor. Aylin ise gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşıyor. Peki Arka Sokaklar 502. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

ARKA SOKAK 502. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Arka Sokaklar dizisi yeni yıl nedeniyle ara tatile girdi. Dizinin yeni bölümü bu cuma yayınlanmayacak, hatta Ocak ayının 3. haftasında ekranda olacağına dair söylentiler var. Bu tarih de 25 Ocak cuma gününe denk geliyor.

ARKA SOKAK 502. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

kibin bulduğu yanmış arabadan bir ceset çıkar. Yanmış cesedin üzerinden de Hakan’ın kimliği çıkar. Gizli görevdeyken ifşa olan Hakan’ın öldüğü düşünülür. Aylin, gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşar. Fenalaşarak hastanelik olur. Yanan cesedin DNA’sının Hakan’a ait olmadığı anlaşılınca büyük sevinç yaşanır; fakat Hakan, hala ortalıklarda yoktur.

HAKAN ÇETENİN ELİNDE

Ekibe bir video gelir. Videoyu gönderen uyuşturucu çetesi patronu olan Nizam’dır. Görüntülerde işkence edilmiş Hakan vardır. Nizam’ın tek isteği vardır, Şaban tarafından el koyulan uyuşturucu parasıdır. Takas için bunu şart koşar.

arka-sokaklar-yeni-bolum-izle

ÇETE İLE EKİP TAKAS İÇİN BULUŞUYOR

Ekip, Şaban’a ulaşır ve parayı kurtarmayı başarır. Sıra takasa gelir. Takas için Aylin bu zor görevi kendisi yapmak ister. Rıza Baba mecbur kalır ve görevi Aylin’e verir. Takas vapurda gerçekleşecektir; fakat, ekibin müdahale edemediği bir olay gerçekleşir. Şebekenin adamı ile Aylin, boğazın serin sularına atlar. Çete ekibi saf dışı edebilmek için böyle bir harekette bulunur. Aylin, şebekenin adamları ile patronun buluşma alanına giderken büyük bir sorun yaşanır.

arka-sokaklar-izle

MESUT’UN HAYATI TEHLİKEDE

Mesut, Özel Harekat zamanlarından tanıdığı Ekrem ile bir dava yüzünden karşı karşıya kalır. Bir banka soygununa karışan eski bir istihbaratçı herkesi açık edecek listeye ulaşmıştır. Özel Harekatçıların tüm bilgilerinin olduğu bu listenin terör örgütlerine satılacağını öğrenen Mesut, Ekrem ile birlikte hareket eder. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ekrem, Mesut’un kellesini isteyen bir şebekenin çalışanıdır. Mesut’un hayatı tehlikededir…

KANAL D YAYIN AKIŞI 4 OCAK 2019

08:15 Hayat Sağlıklı Güzel
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Arka Sokaklar
18:45 Buket Aydın'la Kanal D Ana Haber
19:45 Arka Sokaklar (Tekrar)
22:45 Mafya Oyunları
02:15 Masumiyet

ARKA SOKAKLAR OYUNCU KADROSU

Rıza Soylu (Zafer Ergin): İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube'de emniyet amiri. Ekibin lideri, çimentosu, babası. Sezgileri, iradesi ve tecrübesiyle kendini mesleğine, ailesine, hayata adamış bir adam.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh): Özel ekibin komiserlerinden. 90'lı yıllarda doğuda Özel Harekat'ta görev almış. Bu görevden kalma travmalarla dönmüş İstanbul'a. Oğlu Tunç'u neredeyse tek başına büyütmüş-büyütmekte. İşinde de özel hayatında da sert-sivri. Ama aile içinde, yani ekipte, sevilen sayılan bir “ağabey”.

Hüsnü Çoban (Özgür Ozan): Ekibin Rıza Baba'yla birlikte en eskisi. İstanbul pahalılığında beş çocuğu ve karısını tek polis maaşıyla geçindirmeye çalışıyor ve bunu zor da olsa başarıyor. Ekibin gülümseyen-gülümseten yüzü. Başına gelen türlü aksiliklerden yılmayan, insani sıcaklığını asla kaybetmeyen bir “yurdum insanı”.

Son güncelleme: 13:45 - 26.02.2019