Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arka Sokaklar dizisinin Komiser Murat ‘Umre’ye gitti
Arka Sokaklar dizisinin Komiser Murat ‘Umre’ye gitti
Survivor yarışması sonrasında hayatımıza giren ve kısa bir süre sonra Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna dahil olan Uğur Pektaş, Umre'ye gitti.
Magazin 8 Şubat 2017 - 14:38

“Arka Sokaklar” dizisinde “Komiser Murat” rolüyle ün kazanan, Gamze Özçelik’in eski eşi Uğur Pektaş Umre ziyareti için kutsal topraklara gitti. Sarık sarıp cübbe giyen ünlü oyuncu, gözlerine Arap sürmesi çekti. Instagram fenomenlerinden Fatih Koyuncu ile Medine’de karşılaşan Pektaş, burada Koyuncu ile selfie çektirdi.

arka-ic

ŞÜKÜR NAMAZI

Fatih Koyuncu çektiği selfie’yi Instagram hesabından “Medine’nin arka sokaklarında komiser Murat ile birlikte nefislerimizle girdiğimiz çatışma sonrası zaferimizi Mescid-i Nebevide şükür namazı kılarak kutlarken” notuyla paylaştı.

2007 YILINDA BİR ŞİRKET KURMUŞLARDI

Arka Sokaklar dizisinin başrol oyuncularından Gamze Özçelik eşi Uğur Pektaş ve Güçhan Bedestenci ile birlikte Ottoman Grup isimli bir şirket kurmuştu. Hac ve umre organizasyonu yapan şirket Arap turistleri de Türkiye’de tura çıkardı. 2007 yılında kurulmuş olan şirket, 2008 yılınan bahar aylarında hizmete girmişti.

Son güncelleme: 14:48 - 08.02.2017