Sözcü Plus Giriş

Arka Sokaklar dizisinin Komiser Murat ‘Umre’ye gitti

Survivor yarışması sonrasında hayatımıza giren ve kısa bir süre sonra Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna dahil olan Uğur Pektaş, Umre'ye gitti.

Güncellenme: 14:48, 08/02/2017
Arka Sokaklar dizisinin Komiser Murat ‘Umre’ye gitti

“Arka Sokaklar” dizisinde “Komiser Murat” rolüyle ün kazanan, Gamze Özçelik’in eski eşi Uğur Pektaş Umre ziyareti için kutsal topraklara gitti. Sarık sarıp cübbe giyen ünlü oyuncu, gözlerine Arap sürmesi çekti. Instagram fenomenlerinden Fatih Koyuncu ile Medine’de karşılaşan Pektaş, burada Koyuncu ile selfie çektirdi.

arka-ic

ŞÜKÜR NAMAZI

Fatih Koyuncu çektiği selfie’yi Instagram hesabından “Medine’nin arka sokaklarında komiser Murat ile birlikte nefislerimizle girdiğimiz çatışma sonrası zaferimizi Mescid-i Nebevide şükür namazı kılarak kutlarken” notuyla paylaştı.

2007 YILINDA BİR ŞİRKET KURMUŞLARDI

Arka Sokaklar dizisinin başrol oyuncularından Gamze Özçelik eşi Uğur Pektaş ve Güçhan Bedestenci ile birlikte Ottoman Grup isimli bir şirket kurmuştu. Hac ve umre organizasyonu yapan şirket Arap turistleri de Türkiye’de tura çıkardı. 2007 yılında kurulmuş olan şirket, 2008 yılınan bahar aylarında hizmete girmişti.

Yayınlanma Tarihi:14:38,