Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban belirsizliği sürüyor!
Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban belirsizliği sürüyor!
Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizinin sevilen karakteri Hüsnü Çoban ile ilgili belirsizlik sürüyor.
Magazin 30 Nisan 2016 - 09:20
11 yıldır yayın hayatını sürdüren ‘Arka Sokaklar’da, ‘Hüsnü Çoban yaşıyor mu, ölüyor mu?’ sorusu, 29 Nisan Cuma akşamı yayınlanan son bölümde de yanıt bulmadı. Dizinin takipçileri, bir haftadır merak ettikleri bu cevap için 6 Mayıs Cuma günü yayınlanacak 400’üncü bölümü beklemeye başladı.
 
Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan’ın yer aldığı Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği dizinin son bölümünde; sırtından vurulduktan sonra fazlasıyla kan kaybeden hüsnü çoban’a, ambulansla kaldırıldığı hastanede müdahale edildi. Ameliyatı yapan doktor, “Hüsnü’nün hayati tehlikesi devcam ediyor” dedi. 

 

 

“SEYİRCİ UYANMASINI İSTİYORSA GÖZLERİNİ AÇACAK”

 
Başkomiser Hüsnü Çoban karakterine hayat veren  Özgür Ozan, dizide vurulmasının ardından hafta boyunca gündemden düşmeyen konu için, “Hüsnü Çoban'ın ne kadar baskın bir karakter olduğunun şimdi farkına vardım. Seyirci ne isterse o olacak. Seyirci uyanmasını istiyorsa gözlerini açacak, yoksa adam zaten vuruldu, ağzından kan geldi, ölmeye hazır. Ölürüm yani” ifadelerini kullanmıştı.

Son güncelleme: 09:27 - 30.04.2016