Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arkadaşlar İyidir ilk bölümü pazar akşamı yayınlanıyor – Konusu ve oyuncuları
Arkadaşlar İyidir ilk bölümü pazar akşamı yayınlanıyor – Konusu ve oyuncuları
Show TV'de yepyeni bir dizi başlıyor. Üniversiteye giden 5 gencin hikayesinin anlatıldığı Arkadaşlar İyidir dizisinin ilk bölümü 28 Ağustos Pazar akşamı ekranlara geliyor.
Magazin 26 Ağustos 2016 - 11:16

Show TV yeni sezona iddialı dizilerle giriyor. Bunlardan bir tanesi de Arkadaşlar İyidir adlı dizi… Yeni dönemin genç ve gelecek vadeden oyuncularının yanı sıra Tolga Karayel ve Didem İnselel gibi birçok güçlü ismi barındıran dizinin ilk bölümü 28 Ağustos Pazar akşamı ekranlara gelecek.

 

OYUNCULAR

Başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos'un yer aldığı, genç kadroya; Emre Karayel, Didem İnselel, Devrim Özder Akın, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimler eşlik ediyor. Yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini ise Deniz Koloş'un yaptığı “Arkadaşlar İyidir”in senaryosunu ise Ekin Atalarkaleme alıyor.

KONUSU

ÜNİVERSİTELİ 5 GENCİN SÜRÜKLEYİCİ HİKAYELERİ!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği “Arkadaşlar İyidir”, üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille anlatacak.