Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arzu Okay bir dönem çektiği seks filmlerini izlememiş
Arzu Okay bir dönem çektiği seks filmlerini izlememiş
70’li yıllara damga vuran seks furyası filmlerinde rol alan Arzu Okay’dan yıllar sonra gelen itiraf.
Magazin 18 Nisan 2016 - 08:20

Neredeyse 37 yıl aradan sonra ‘Yemekteydik ve Karar Verdim'le beyazperdeye geri dönen Arzu Okay, Hürriyet'ten Uğur Vardan'a konuştu. Bir döneme ‘Seks filmlerinin yıldızı' olarak damga vuran Okay, o döneme dair açıklamalarda da bulunmaktan çekinmedi. Bu tarz filmlerin içinde olma sebebi olarak, ekonomik gerekçeleri gösteren Arzu Okay, “Birçok büyük oyuncuyla birçok projede yer almıştım ama bu filmlerin ardından ekonomik olarak hâlâ belirli bir noktaya gelememiştim. Evim bile kiraydı. O dönem klasik Yeşilçam'da sektör açmaza girince gelen teklifi kabul ettim ve ‘Seks filmleri' kategorisine dahil oldum” şeklinde konuştu.

PİŞMAN DEĞİLİM

Okay, çektiği seks filmleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Hiçbir zaman bu projelerde oynadığım için pişman değilim, sadece şunu söyleyebilirim; iyi film-kötü film vardır, o filmler iyi değildi. Filmleri seyretmedim. Dediğim gibi onlar kötü filmlerdi, dolayısıyla izlemedim. İçlerinden öne çıkarabileceğim bir film de yok.”

Son güncelleme: 08:22 - 18.04.2016