Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arzu Sabancı’dan Özge Ulusoy yanıtı
Arzu Sabancı’dan Özge Ulusoy yanıtı
İş adamı Hacı Sabancı ile model Özge Ulusoy arasındaki ilişkinin bitmesinin ardından gözler Hacı'nın annesi Arzu Sabancı'ya çevrilmişti.
Magazin 23 Kasım 2017 - 09:15

Oğlu Hacı’nın Özge ile olan ilişkisine onay vermediğine dair çıkan haberlerle bildiğimiz Arzu Sabancı, yaşanan ayrılığın ardından yine dikkatleri üzerine çekti. Özellikle ayrılık sebebi olarak Ulusoy’un hakkında attığı çirkin içerikli mesajların gösterildiği Arzu Sabancı geride bıraktığımız gün Zorlu’da bir davette görüntülendi.

ÖZGE ULUSOY SORUSU YÖNELTİLDİ

Arzu Sabancı, oğlu Hacı Sabancı ve manken Özge Ulusoy’un ayrılığı ile ilgili kendisine yöneltilen sorular karşısında sessiz kalmayı tercih etti. Muhabirlerin “Bu ayrılık ile ilgili neler söyleyeceksiniz? Özge Hanım’ın sizinle ilgili kötü mesajlar attığı doğru mu?” sorularına “Arkadaşlar artık akıllandım; bir şey söylemeyeceğim, sonra siz çok süslüyorsunuz söylediklerimi” demekle yetindi. Sabancı’nın sık sık gülümsemesi ve keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Son güncelleme: 09:16 - 23.11.2017