Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Arzum Onan dosta düşmana gösterdi’
‘Arzum Onan dosta düşmana gösterdi’
Magazin dünyasında uzun soluklu evliliklerin de mümkün olabileceğini gösteren Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti evlilik yıldönümlerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir paylaşımla kutladı.
Magazin 1 Ağustos 2018 - 11:23

Yaptığı heykeller ve açtığı sergilerle farklı bir yönünü de ortaya koyan Arzum Onan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 22 yılı geride bıraktıklarını evliliklerini kutladı. Gözlerden uzakta ve mutlu bir şekilde sürdürdükleri evliliklerinde bir de erkek çocuk sahibi olan çiftten Arzum Onan, kocasına sarılmış yatarken görüldükleri bir kareyi, 1 Ağustos 1996 notuyla paylaştı. Çiftin bu karesi 10 bini aşkın beğeni alırken bir o kadar da yorum aldı. Onan bu kareye bir kalp emojisi koymayı da ihmal etmedi. Çiftin bu karesine gelen en dikkat çekici yorumlardan biri de yılları deviren bu evlilikle ilgili olarak yapılan: ‘Arzum Onan dosta düşmana gösterdi’ paylaşım oldu.

arzum-onan-ic