Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arzum ve Mehmet 10 yıl sonra…
Arzum ve Mehmet 10 yıl sonra…
Bir temizlik firması için heykel yapan Arzum Onan aynı firmanın reklam filmi için eşi Mehmet Aslantuğ ile kamera karşısına geçti.
Magazin 7 Ocak 2019 - 15:26

Arzum Onan Aslantuğ, 10 yıl sonra yeniden eşiyle birlikte kamera karşısına geçmenin heyecan verici olduğunu dile getirirken projeyle ilgili şöyle konuştu: “Bu reklam filmi ile ekranlara taşıdığımız tablo aslında bizim evimizin de normali; ev işleri kesin bir şekilde paylaştırılmaz ve herkes mutlaka eline değen işi yapar. Çünkü temiz bir evde yaşamak hepimize huzur ve mutluluk veriyor”

arzum-onan_mehmet-aslantug_1

“HERKESİN SORUMLULUKLARI VE GÖREVLERİ PAYLAŞMASI GEREK”

Ev işleri söz konusu olduğunda elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen Mehmet Aslantuğ ise “Ev demek yuva demek. Ortak bir hayatı paylaştığımız ortamda olması gereken de evde herkesin sorumlulukları ve görevleri de paylaşması. Günümüzde geldiğimiz noktada kadın ve erkek nasıl ki toplumsal üretime birlikte katkı sağlıyorsa bunun evdeki karşılığı da aynı şekilde olmalı” dedi.