Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asabi Serenay
Asabi Serenay
Müzik, komedi, dans ve teknolojiyi bir araya getiren performans grubu 'Blue Man Group', önceki gece Zorlu PSM’de sahne aldı. Serenay Sarıka, Pınar Altuğ, Ayşe Tolga ve Çağla Şikel gösteri izleyen isimlerden oldu.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Şubat 2018 - 08:49

Gösteriyi izlemeye çocuklarıyla birlikte gelen Çağla Şikel, ‘Blue Man Group’ ile fotoğraf çekmek için sıraya girdi. Çocukları Uzay ve Kuzay'in Blue Man ile fotoğrafını çeken Şikel, “Eğlenceli bir gösteri oldu” açıklamasını yaptı.

cagla-ic

Programı izleyen kızı Su ile birlikte gelen Pınar Altuğ da Sevgililer Günü’nde ne yapacağını anlattı. “Yaptığım yemek programına Yağmur Atacan’ı konuk alacağım. Kocamı ağırlıyorum ama 12 senedir hiç yemek yaptığını görmedim. Sadece yumurta yaparsa çok güzel yapar” diyerek espri yaptı.

SERENAY SARIKAYA SİNİRLENDİ

Gösteriden en son çıkan Serenay Sarıkaya da asabi halleriyle dikkat çekti. Son çıkan uçak krizi sorularına daha da sinirlenen Sarıkaya, “Gördüğünüz gibi İstanbul'dayım. Bir yere gittiğim yok. Uçak krizi de yok. Şimdi konuşmak istemiyorum” diyerek hızlı adımlarla PSM'den ayrıldı.

serenay-sarikaya-6Sarıkaya hakkında, sevgilisi Kerem Bürsin’le ABD’ye uçtukları sırada uçakta kriz çıktığına yönelik bir haber medyada yer bulmuştu. Haberde Sarıkaya’nın kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen yolculardan sıkıldığı ve hosteslere “Dinleneceğim, lütfen beni rahatsız etmesinler” ricasında bulunduğu ileri sürülmüştü.

Son güncelleme: 12:48 - 15.02.2018